Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Gawron


Tadek11

Recommended Posts

4 godziny temu, manio napisał:

Faktem jest ,że administracja subiektywnie kasowała drastyczne wypowiedzi tego typa i wcale nie o pszczelarstwie. W rezultacie protestujący przeciw takim szowinistycznym wypowiedziom wyszedł na durnia, a  E.Koch wyszedł na pokrzywdzonego i niezrozumianego przez motłoch wybitnego pszczelarza. Nic straconego bo internet pełen jego postów , choć nie zagrzał miejsca długo na żadnym forum. Nie wystarczyło mu pisanie tylko o pszczelarstwie - bo to nie wzbudzało żadnych kontrowersji .

Szkoda ,ze skasowano zamiast umieścić to w koszu ku przestrodze i pamięci .  Sądząc po kulturze wypowiedzi ,  Gawron to jego kolejne wcielenie.

Chciałeś to masz ? Post nie został skasowany  tylko ukryty jako obraźliwy. My nic nie kasujemy ?

Tematy na Hyde parku są niewidoczne dla niezalogowanych i przypadkowych gości na forum.

Mam nadzieję że na tym zakończymy dyskusję na ten temat obecności Gawrona na naszym forum.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Tadek11 napisał:

Chciałeś to masz ?

Ja nic nie chciałem , tylko zabolało mnie  że gość epatujący bandyckim , szkopskim nickiem jest rzewnie wspominany jako utracone aktywa forum jakby objawiał jakieś nieznane , cudowne treści. "Zapominając" jednocześnie ,że zwyczajnie pluł nam w twarz . Parafrazując znany wiersz - cieszmy się , że świry tak szybko odchodzą.

Jak chce sobie przypomnieć jak leczyć kwasami to czytam posty Krzyżaka. Wyłożył wszystko co potrzeba z opisem stężeń, ilościami , terminami i stosowanymi urządzeniami czy badaniem poziomu porażenia. Nie nadymał się przy tym ( w każdym razie powstrzymywał się) i nie odkrywał ameryki. Warto cenić swoich forumowiczów , nawet jeśli nie mają w zwyczaju komplementowania  wybranych współwyznawców lub bywają szorstcy w obyciu.

Szkoda ,że nie ma tego w jednym wątku z wyłączonym komentowaniem żeby nie zginęło w gruzach dyskusji.

Edited by manio
  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, daro napisał:

Nie , to nie on .

Nie on ? A wzbudził identyczne uczucia sympatii u niektórych jak oryginalny szkopski wyskrobek ? Różne są oblicza choroby , a domy wariatów są pełne różnych geniuszy. Pewnie i genialnych pszczelarzy też mają na stanie ?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.