Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Petycja o odwołanie...


Slav.

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dziś na pocztę taką wiadomość z poprzedniego forum.

 

"Szanowni Forumowicze!

Po licznych skandalach, oszustwach, tragicznym stanie polskiego
pszczelarstwa i ostatniej aferze związanej z nielegalnym rozprowadzaniem
szkodliwego preparatu AbvarC na terenie RP przekazujemy internetową
petycję do podpisania w celu odwołania Tadeusza Sabata ze stanowiska
prezydenta PZP. Czas na podpisanie mija po upływie 30 dni, stąd, bardzo
gorąco prosimy o rozsyłanie i udostępnianie petycji w środowiskach
pszczelarskich. Nie jesteśmy autorami tego dzieła, jednak musimy zebrać
jak najwięcej podpisów, by w grudniu na zjeździe walnym móc
zaprezentować petycję i zdymisjonować cały, upośledzony zarząd."

 

http://www.petycje.pl/petycja/11551/odwolac_tadeusza_sabata_z_funkcji_prezydenta_pzp_.html

 

 

 

Coś szerzej w temacie ?,bo mało zorientowany jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nas się pytasz? Zapytaj się tam. My gówniarstwem się nie zajmujemy a do ścigania przestępstw jest prokuratura nie fejsbok.

P.S. autor - gilian vel vel vel

Czasami ten "fejsbok" itp. może przynieść więcej korzyści niż prokuratura ;) Wiadomość wkleiłem,bo może są zainteresowani tą informacją.

 

Kopiuj/wklej.

 

"W Stalowej Woli dr. Pohorecka po raz pierwszy powiedziała o przestępczym procederze na wielką skalę z udziałem działaczy związkowych. Są filmy z tego wystąpienia, byłam i słyszałam na własne uszy, był tam też pan Jasina z Polanki(Lublin). Na spotkaniu rozdawano ulotkę ostrzeżenie o ABvarC. Podobno do Polski przyjechało kilka furgonetkowych transportów niedozwolonego leku z kumafosem. Istnieje realna groźba skażenia miodu w 30tys uli i jego utylizacji. Nikt nie wie przecież czy nie przebadany i niezarejestrowany lek nie pozostawi pozostałości." 

 

"Abstrahując od źródła, jeśli ktoś jeszcze nie widzi filmu, warto przybliżyć co Pani dr Pohorecka mówi w końcowej części już po zakończeniu wykładu. Dziwi się mianowicie, że można w Polsce masowo sprowadzać i rozprowadzać lek, który nie jest w żaden sposób dopuszczony do używania w żadnych warunkach. Ostrzega też pszczelarzy, że kupując go i stosując współuczestniczą w przestępstwie." 

 

https://www.youtube.com/watch?v=MsHd9Vs5Ays 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D..pa tam . Fejzbuk sam czerpie korzyści i nie zamyka winnych do ancla a i tylko lubić można. Temu co sprowadzał do d. liczba lajków.

Wiem kto to pisał i kto filmował, rzekomo za zgodą . Nie będę sprawdzał ,dr Pohorecka nie wymienia nazwisk i nazw. Proceder trwa od dwóch lat z okładem. Powiedziano mi że całe Tartry Gabonem czeskim stoją i powiedziano że wiadomo kto sprowadza i nabija sobie kase ( podał nazwisko). Powiedziano że GIW szykuje wyrywkowe kontrole stosowanych środków , próbki z uli.

I co na fejsie ?

Zaintresowanie sprowadzi się do większej liczby kupujących środka kumulującego się w wosku i po tem przechodzącego do miodu. Smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D..pa tam . Fejzbuk sam czerpie korzyści i nie zamyka winnych do ancla a i tylko lubić można. Temu co sprowadzał do d. liczba lajków.

 

Od 4 lat próbuje odzyskać swoje wynagrodzenie u byłego pracodawcy.Sąd wydał wyrok i klauzule wykonalności - sprawa prosta i jasna. Później się zaczęły realia. Pan pracodawca zbył majątek na brata,przyjął się u niego na pół etatu i jest "goły i wesoły" komornik zajął ruchomości i wyceniał je razem z "gołym" pracodawcą. Zdezelowany sprzęt wycenili podobnie jak nowe sztuki w sklepie, w efekcie zero zainteresowania i komornik zamyka sprawę. Sprawa ląduje w prokuraturze i generuje koszta,bo wnioski pisze Pan prawnik i pobiera za to odpowiednie wynagrodzenie.Po pół roku Prokurator umarza śledztwo,bo nie widzi podstaw aby kogoś ukarać.Jest odwołanie i koleje koszta u pana Prawnika. Za kolejne pół roku odbywa się rozprawa odnośnie odwołania i dowiadujemy się(są też inni poszkodowani),że Prokurator ma racje,a my uprawiamy gołosłowną polemikę.Nie możemy się już odwołać! Widać,że ciężko tym torem walczyć o sprawiedliwość.

Śnieżka z której może powstać lawina wymaga innych torów.

"Fejsbuki",portale internetowe a w końcu media grubszego kalibru mogą przynieść więcej korzyści niż wspomniana władza.Dlaczego ?bo czasami narobi się tyle bałaganu,że nie da się go zamieść pod dywan.

 

Przepraszam za off top.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.