Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Projekt "Bzykająca Przyczepka - edukuje"


Recommended Posts

Dokładnie Daro. Jak nie uzbieram kwoty to nic nie mam, a cała kasa wraca do ludzi. Chcę kupić 3 ule które są opisane w projekcie. Ul inhalacyjny, ul jednoramkowy, ul domek.

 

Dobra wiadomość jest taka, że dzisiaj Stanoch http://pszczoly24.pl/wsparł projekt kwotą 250 zł i dodatkowo przekazał 3 ule odkładowe i 3 wlkp ( dennica, 2 korpusy, 1 1/2, powałka, dach) na rzecz projektu i niedługo je ustawie je jako nagrody :D To jakiś szczęśliwy dzień. Normalnie Gwiazdka :D

 

Dodatkowo dzisiaj udzielałem wywiadu do Radia Wrocław na temat projektu, czyli jakoś w Sobotę będę w radio :D Dam znać kiedy, albo wstawię linka :D

 

Pozdrawiam,

Daniel

Link to comment
Share on other sites

Widać że chwilowo projekt zastopował. To pewnie z racji nadchodzących świąt. To normalne, ale ja nie zawieszam broni. Oto krótki wywiad o projekcie w Radio Wrocław. W rzeczywistości to wszystko trwało dłużej, ale widać zdecydowali się tylko na krótkie fragmenty. Ale zawsze to coś :D Prawda? 

 

http://www.prw.pl/articles/view/47358/Chce-zarazic-dzieci-miloscia-do-pszczol

Link to comment
Share on other sites

Panie I Panowie do projektu wstawiłem nagrody od Firmy Stanoch.

Ul styrodurowy wielkopolski 10 ramkowy, wręgi drewno, składający się z dennicy niskiej, 2 korpusów, 1 korpusu 1/2, powałki, dachu + wysyłki kurierskiej - dałem teraz cenę 169 zł. Nie wiem czy to dużo czy mało. Co wy o tym sądzicie?

Aha są takie 3 ule do wzięcia i oprócz tego mam jeszcze 3 styrodury odkładowe na 6 ramek wlkp. Jak coś to piszcie, albo udostępniajcie po innych forach, bo ja jestem zalogowany tylko tu :D

https://polakpotrafi.pl/projekt/bzykajaca-przyczepka-edukuje

 

Pozdrawiam,

Daniel

Link to comment
Share on other sites

Danielu .
Teraz wszędzie zastój.
To takie dni ,  że wszyscy mają inne priorytety .
Za 3-4 dni się ruszy .
Jeszcze 2 dni temu nie nadążałem z nadawaniem paczek . Wczoraj troszkę przystopowało . A dzisiaj już całkowity zastój .
Tylko trochę cierpliwości .
Twój projekt na pewno znów wypali ;)

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Wiem Roberto, że to taki okres i można powiedzieć z premedytacją wybrałem właśnie ten okres na projekt, żeby sprawdzić jak to działa w miesiącach, gdzie teoretycznie nic się nie dzieje i ludzie skupiają się na innych sprawach.

 

Mi też się przyda chwila odpoczynku i zajęcie się żoną jak należy :D

 

Pozdrawiam,

Daniel

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uwaga dobra nowina! Dzisiaj projekt przekroczył magiczną, jak dla mnie granicę 3000 zł! Do końca projektu zostało jeszcze 17 dni i 399 zł do tego, żeby projekt się rozpoczął :D Już widzę ule koło przedszkoli i dzieciaki przebrane za pszczelarzy :D

 

Ojj tak się tylko rozmarzyłem :D

 

Pozdrawiam,

Daniel

Link to comment
Share on other sites

Robert zaproszenie przyjęte i żona się ucieszyła :D

;)

 

Mam dla was kolejną wiadomość. Brakuje zaledwie 29 zł do rozpoczęcia projektu! Dzisiaj już nie zasnę, bo nie śpi się kiedy spełniają się marzenia!

 

https://polakpotrafi.pl/projekt/bzykajaca-przyczepka-edukuje

Zaglądałem chyba ze 3 dni temu to brakowało zdaje się coś koło 200zł.

Dzień później (może dwa !?) zaczęło mi coś po głowie chodzić . . .  wchodzę , patrzę , a tam już ponad 3600zł.

Gratuluję . Cel już osiągnąłeś .

Skuteczność Twoich projektów ponad 100% . Można się od Ciebie uczyć . :)

Link to comment
Share on other sites

Moje gratulacje następny projekt ci się powiódł  :) , nie na darmo dostałeś tytuł Debiutant Roku 2015 zresztą w pełni zasłużenie.

 

Dzięki Słowian :D Tak naprawdę to dopiero początek drogi którą obrałem :D Zbiórka jeszcze potrwa przez 12 dni i może na mikroskop uzbieram, bo to też się przyda i byłoby dobre do poznania pszczół jeszcze bliżej :D Tak jak pisał bohtyn w poście przy odkładach, trzeba również poznać biologię pszczół, więc na pewno mikroskop się przyda :D

 

 

;)

 

Zaglądałem chyba ze 3 dni temu to brakowało zdaje się coś koło 200zł.

Dzień później (może dwa !?) zaczęło mi coś po głowie chodzić . . .  wchodzę , patrzę , a tam już ponad 3600zł.

Gratuluję . Cel już osiągnąłeś .

Skuteczność Twoich projektów ponad 100% . Można się od Ciebie uczyć . :)

Masz rację Robert, ostatnie dni były mocno do przodu, ale teraz znowu cisza.

Cel osiągnę jak zobaczę radość dzieci i rezultaty takich działań, które pojawią się po latach :D

Skuteczność 100 % i zobaczymy jak będzie dalej :D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Słowian :D Tak naprawdę to dopiero początek drogi którą obrałem :D Zbiórka jeszcze potrwa przez 12 dni i może na mikroskop uzbieram, bo to też się przyda i byłoby dobre do poznania pszczół jeszcze bliżej :D Tak jak pisał bohtyn w poście przy odkładach, trzeba również poznać biologię pszczół, więc na pewno mikroskop się przyda :D

 

 

Masz rację Robert, ostatnie dni były mocno do przodu, ale teraz znowu cisza.

Cel osiągnę jak zobaczę radość dzieci i rezultaty takich działań, które pojawią się po latach :D

Skuteczność 100 % i zobaczymy jak będzie dalej :D

Daniel nie tlumacz sie , bo jestes na dobrej drodze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Trochę się dzieje w projekcie :D Powoli szykuje się do pierwszych odwiedzin.

Oto co udał mi się narazie zakupić i przygotować.

 

ul-pokazowy.JPG

 

Ul pokazowy na 1 ramkę.

 

ulotka-edukacyjna-slezanskie-miody-4.JPG

 

 

ulotka-edukacyjna-slezanskie-miody-2.JPG

 

1000 ulotek edukacyjnych. Format A4, kreda 170g

 

mikroskop1.JPG

 

Mikroskop stereoskopowy z kamerą

 

Niedługo będą jeszcze ule :D Mam już parę zgłoszeń do szkół i przedszkoli :D Jednym słowem: Będę walczył :D

 

Pozdrawiam,

Daniel

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Daniel super robotę robisz, może wpadniesz do przedszkola Olkusza/Osieka z prelekcją ;)

 

Trzym się zdrowo boś pożyteczny i potrzebny, zupełnie jak nasze dziewczyny (chodź moje dzisiaj mi dały z 15 żądeł to aż się lepiej czuje, przynajmniej wiem że żyje ;) )

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam zwiedzimy kopalnie soli w Wieliczce i stare miasto w Krakowie, nie ma problema, nocleg w razie konieczności też się znajdzie. Robić na Juże jest co  :D , no i niedaleko mnie jest słynne zagłębie bimbiarskie, to i dobrych smakołyków nie braknie :P  ;) . Telefon masz, w czerwcu od 13 mam dwa tygodnie urlopu zapraszam, no chyba że chcesz wcześniej  B)  

Link to comment
Share on other sites

 w Olkuszu jeszcze nie byłem, więc trzeba to zmienić :D

 

 

 w czerwcu od 13 mam dwa tygodnie urlopu zapraszam

Jak się mocno zasiedzicie , to w połowie wakacji może do Was wpadnę ;)

1 sierpnia mam umówioną wizytę Córki w Klinice w Krakowie .

Przez Olkusz będę jechał .

Gorzej , że ...

 

niedaleko mnie jest słynne zagłębie bimbiarskie, to i dobrych smakołyków nie braknie :P  ;) . 

A ja jak zawsze za kierownicą ...

Link to comment
Share on other sites

Auto sobie zostawisz u mnie na podwórku, a wsadzimy cie w Krk do pizdolino i dolecisz do Olsztyna z prędkością światła  ;)

 

Ja we wrześniu mogę wpaść na trzy dni z rewizytą to auto ci przytoczę ;)

Link to comment
Share on other sites

Auto sobie zostawisz u mnie na podwórku, a wsadzimy cie w Krk do pizdolino i dolecisz do Olsztyna z prędkością światła  ;)

 

Ja we wrześniu mogę wpaść na trzy dni z rewizytą to auto ci przytoczę ;)

Będziemy pewnie autem Żony (ekonomiczniejsze) .

A Ona pewnie jeszcze w sierpniu zechce nim pojechać kilka razy do Biedronki .

Więc nici z takich planów .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.