Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Prasa pszczelarska


Gość PawelKS3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy prenumerujecie jakieś czasopisma pszczelarskie?

Ja kilka lat temu, na początku mojego pszczelarzenia, prenumerowałem Pasiękę i praktycznie po drugim numerze stwierdziłem, że nie ma tam za wiele ciekawego. Potem dowiedziałem się, że pisali tam koledzy z ambrozji (a szczególnie jeden:) i utwierdziłem się przekonaniu, że nie będe tego kupował.

Zastanawiam się nad inną gazetą, może coś polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też prenumerowałem Pasiekę i też zrezygnowałem .
Prenumeruję Pszczelarza Polskiego wspólnie z Bożeną , bo w moim kole "jest taki zwyczaj" .
Ale powiem szczerze , że żadne pismo pszczelarskie nie jest tym które jak się złapie , to się nie odkłada przed przeczytaniem.
Królują reklamy , informacje o tym gdzie był Sabat i kogo odwiedził .
Jak dodać , że artykuły piszą tacy ludzie jak Car Ivan vel Cordowan , czy Super Admin Michałowa Petrus ,
że nie wspomnę o jedynym sympatycznym w tym gronie "Pogodnym Michale P." ;), który zawodowo prowadzi pasiekę , a pracownię pasieczną krytą eternitem ma w werandzie o powierzchni ok. 1,5x4,5m.
To samo , ale obszerniej można przeczytać na forach tematycznych  .
Fora maja jeszcze ten plus , że w razie dodatkowych pytań , lub wątpliwości zawsze można dopytać i mieć nadzieję , że pytanie nie zostanie bez odpowiedzi .
Czasy mamy takie , że redaktorem może być każdy .
Nawet ktoś , kto ma blade pojęcie o pszczołach .
Wystarczy , że ma smartfona i potrafi posługiwać się wujkiem Google i ciotką Wikipedią .
Potem "kopiuj" i "wklej" i gotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już jesteśmy przy prasie ...

Uprzejmie donoszę , że w  najnowszym 10-tym numerze Poradnika Domowego jest dwustronicowy wywiad z naszą Bożeną :)

No ładnie  clapping.gifże tak na Siebie z Bożeną  donosicie. Jeden zdobywa nagrodę na konkursie miodów , druga wywiady w prasie , a sami się nic nie chwalicie. A jest powód thumbsup.gif. do pochwalenia się.

Pozdrawiam

Tadek

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sami się nic nie chwalicie. A jest powód thumbsup.gif. do pochwalenia się.

 

To przez naszą wrodzoną skromność :).

Kto chce sobie o mnie poczytać to jestem tutaj :

https://www.facebook.com/Pasieka-Dziadka-Leona-267399766935314/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.