Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Zauważono pszczelarzy w programie TV


Rekomendowane odpowiedzi

Do nowej edycji "Rolnik szuka żony" szukają także tak tak pszczelarzy. Prowadząca program skierowała na koniec swe słowa do rolników,..., i pszczelarzy. Jest chętny odważny kawaler / wdowiec pszczelarz , który wypromuje naszą profesję :-D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wśród pszczelarzy też są tacy co telewizja żony musi im szukać? Z pszczołami sobie radzi a z kobietą nie może dać rady?Przecież to prawie to samo ,czasem łagodna jak baranek a jak się wku....wi także potrafi użądlić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno, starsza pani zadeklarował że może się przenieść do Eugeniusza. To Eugeniusz chciał zabłysnąć w lokalnej społeczności. Edzio to w Enneagramie 7 a Liliana 4. Pasują do siebie :-)

Te wszystkie osoby są na moment "celebrytami" mają setki ofert na swoich fejs-zbukach i w nosie mają dotychczasowe wybranki/wybranków. Serial zszedł na psy. Pierwszą wersję dało się oglądać, teraz tandetne sztuczne pytania i odpowiedzi.

 

Mam nadzieję, że wybiorą do następnej serii pszczelarza oby młodego :-) zrobi dobrą reklamę dla polskiego miodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś nie zauważyłam , ta starsza pani  się deklarowała że choćby już może się przenieść do pana Eugeniusza ,jak widać nie tylko młodzi są otwarci na współczesne tendencje ;)

No fakt ta pani jest super! zobaczymy czy coś z tego będzie ja myślę że nici.Tak samo Anna widziałem strach w jej oczach jak zobaczyła pierścionek. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego serialu , ale przypomniało mi się przy okazji ogłoszenie w lokalnej prasie u mnie o treści - " Młody , bez nałogów rolnik poszukuje partnerki  z ciągnikiem w celu matrymonialnym ".

Pozdrawiam

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego serialu , ale przypomniało mi się przy okazji ogłoszenie w lokalnej prasie u mnie o treści - " Młody , bez nałogów rolnik poszukuje partnerki  z ciągnikiem w celu matrymonialnym ".

Pozdrawiam

Tadek

Tadek dobry jesteś świetna puenta tego programu .Jak dla mnie to trzeba być naprawdę nieudacznikiem życiowym,aby kwestie wyboru żony powierzyć telewizji.A jeśli chodzi o reklamę to naprawdę są leprze sposoby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MikołajWitwicki:

"Mam nadzieję, że wybiorą do następnej serii pszczelarza oby młodego :-) zrobi dobrą reklamę dla polskiego miodu."

 

 

 

 

Żeby tylko wstydu  nie narobił... A o reklamę zadbamy sami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

MikołajWitwicki:

"Mam nadzieję, że wybiorą do następnej serii pszczelarza oby młodego :-) zrobi dobrą reklamę dla polskiego miodu."

 

 

 

 

Żeby tylko wstydu  nie narobił... A o reklamę zadbamy sami :-)

 

Wstyd to już jest wystąpić w takim programie ,a gdzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o reklamę to naprawdę są leprze sposoby .

Konkretnie co przebije reklamę w TV? Póki ludziska oglądają TV, a jak widać w tym temacie oglądają nawet takie bzdetne programy, to jest to najlepsza forma reklamy. Najdroższa, ale dociera do największej rzeszy ludzi. A pewnie że wstyd wystąpić w takim programie.

 

MAZI tak sami dbamy o reklamę, że ludzie nie mają zaufania do pszczelarzy w obecnych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie co przebije reklamę w TV? Póki ludziska oglądają TV, a jak widać w tym temacie oglądają nawet takie bzdetne programy, to jest to najlepsza forma reklamy. Najdroższa, ale dociera do największej rzeszy ludzi.

 

MAZI tak sami dbamy o reklamę, że ludzie nie mają zaufania do pszczelarzy w obecnych czasach.

No jak można mieć zaufanie do do człowieka który nie potrafi z kobietą rozmawiać?

A reklamę w tv przebije rzetelność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario co ma potrafienie rozmowy z kobietą do zaufania pszczelarskiego?

Reklamę przebije rzetelność? Dobre! W internecie są miliardy stron www. Wiesz które są najpopularniejsze? Te które reklamują się w TV. allegro, onet, OLX=tablica, gazeta, FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.