Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

FAQ-i i inne kciuki. (czyli instrukcje jakim palcem i gdzie kliknąć)


hucul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szacowne Grono Mentorów moich !!!!!!

 

Jak zapewne wiadomo ja jestem totalnym "cyber-dyletantem" no i trochę się tego wstydam, ale nie jestem sam to mi trochę raźniej ( że przytoczę tu słowa Kol. Bohtyna: " bo ja nie umię a po drugie to mi się nawet uczyć nie chce ".

Samodzielne próby klikania w różne miejsca dają efekt chęci rozmiany laptoka na drobne przy pomocy najbliższej ściany. Próby zasysania z wiedzy książkowej też.(nijak się tu ma fakt że do pustego łatwiej nalać).

Na innotematycznych forach ułatwiają to FAQ-i ( może inne palce też ). Podążając za którymi nawet szympans sobie radzi.

Może po prostu tego palucha nie zauważyłem i muszę tylko podwoić ilość dioptrii w moich brylach.

 

Jeśli go jednak faktycznie niema to pozwolę sobie zadawać tu pytania co rozśmieszą  zapewne niejednego młodego do łez :D!!!!!!!!

Proszę bardzo. Oni teraz wszyscy rodzą się z gniazdkiem USB w du**e, to im wolno :) 

 

Pozdrawiam jak nie wiem co !!!!!!!!       hucul  .

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szacowne Grono Mentorów moich !!!!!!

 

Jak zapewne wiadomo ja jestem totalnym "cyber-dyletantem" no i trochę się tego wstydam, ale nie jestem sam to mi trochę raźniej ( że przytoczę tu słowa Kol. Bohtyna: " bo ja nie umię a po drugie to mi się nawet uczyć nie chce ".

Samodzielne próby klikania w różne miejsca dają efekt chęci rozmiany laptoka na drobne przy pomocy najbliższej ściany. Próby zasysania z wiedzy książkowej też.(nijak się tu ma fakt że do pustego łatwiej nalać).

Na innotematycznych forach ułatwiają to FAQ-i ( może inne palce też ). Podążając za którymi nawet szympans sobie radzi.

Może po prostu tego palucha nie zauważyłem i muszę tylko podwoić ilość dioptrii w moich brylach.

 

Jeśli go jednak faktycznie niema to pozwolę sobie zadawać tu pytania co rozśmieszą  zapewne niejednego młodego do łez :D!!!!!!!!

Proszę bardzo. Oni teraz wszyscy rodzą się z gniazdkiem USB w du**e, to im wolno :)

 

Pozdrawiam jak nie wiem co !!!!!!!!       hucul  .

Nie jestes sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A aj tam stary pierdziel i komputer składam po omacku  , syn młody i trochę kuma ale laptopa ja mu naprawiałem .

Brawo Ja !. Samouk. Chce mi się bo wkurza mnie robienie ze starego chłopa idioty , tylko wzrok nie ten już.

Pytaj - odpowiemy. Laptop też naprawię . Gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szacowne Grono Mentorów moich !!!!!!

hucul Twoje powitania (widziałem również inne) są prima sort - proszę wymyśl jeszcze inne

Proponuje również założyć zakładkę - powitania wg kol. hucła

Pozdrawiam Leszek - wniosłeś w to forum wiele pozytywnej energii i oby tak dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest trzeba mu przyznać, jak już pisałem pod jego innym wątkiem "Jajcarz jakich mało :D ". Aż by się chciało z takim usiąść przy czymś mocniejszym i pogawędzić, na pewno kupa śmiechu by była :)

Przeca godom , że tsza nam zrobić integracyję na ranchu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam łaskawców !!!!

 

Cieszy mnie niezmiernie tak łaskawe przyjęcie zaproponowanego przezemnie tematu, ale jakby lekko zbaczacie z tematu.

Ja nadal na przykład nie potrafię wstawić cytatu !!!!!!!!!.

Proszę więc z całej siły o instrukcję krok za krokiem ( nie po kroku!!!!!!! :))

Skoro jednak trochę zbaczamy to jeden mi się nasuwa, ale z głowy "czyli z niczego" jak zwykł mówić PF.

 

hucul pomyślał - ( logując się na forum ) " ooo  ilu wisi na moim dzwonku, i " luuubią to " :o :o :o?!?!?! :)

 

Pozdrawiam i czekam z uporem maniaka na instrukcje.           hucul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Leszku choć to kurde pszczelarskie forum .Patrz na strzałę co pokazuje. Masz dwie opcje - czytasz post i chcesz go zacytować . Klikasz na to co masz na obrazku - a6592cd23829.png i pokazuje się - 92844207a390.png i musisz kliknąć tym paluszkiem na to co się w prawym dolnym rogu pokazało.

Wychodzi Ci coś takiego -

 

Witam łaskawców !!!!

 

Cieszy mnie niezmiernie tak łaskawe przyjęcie zaproponowanego przezemnie tematu, ale jakby lekko zbaczacie z tematu.

Ja nadal na przykład nie potrafię wstawić cytatu !!!!!!!!!.

Proszę więc z całej siły o instrukcję krok za krokiem ( nie po kroku!!!!!!! :))

Skoro jednak trochę zbaczamy to jeden mi się nasuwa, ale z głowy "czyli z niczego" jak zwykł mówić PF.

 

hucul pomyślał - ( logując się na forum ) " ooo  ilu wisi na moim dzwonku, i " luuubią to " :o :o :o?!?!?! :)

 

Pozdrawiam i czekam z uporem maniaka na instrukcje.           hucul

I sobie na dole piszesz co Cię wzruszyło i rzuciło na klawiaturę.

Nie chcesz cytować wszystkiego .Zaznaczasz naciskając lewy klawisz myszki i przeciągając w lewo, prawo podświetlasz tekst ( tak jak na obrazku ) następnie puszczasz lewy klawisz klikasz prawy i pokazuje się obrazek z możliwością wyboru , wybierasz kopiuj i klikasz na tę opcję . df818f805834.png

Następnie klikasz na dymek w swoim polu do pisania -  d00181c9f07f.png

i pokazuje się -

 

 

Gdzie to wpisujesz co skopiowałeś , wstawiając kursor ( taka kreska)  w pole cytatu i klikając prawym klawiszem myszy w rozwiniętej ponownie liście takiej jak kopiowałeś wybierasz opcję wklej . b87a8a7fe2cb.png

 

ooo  ilu wisi na moim dzwonku

Choć szczerze mówiąc nie miłe jest jak wielu wisi na Twoim dzwonku. ;)

Idąc na skróty tekst zaznaczony kopiujemy naciskając jednocześnie lewy Ctrl i literkę C , wklejamy Ctrl + literka V

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Idąc na skróty tekst zaznaczony kopiujemy naciskając jednocześnie lewy Ctrl i literkę C , wklejamy Ctrl + literka V

 

Szalone dzięki !!!!!!!!

Pomogło no i załapałem chyba szybciej niż szympans :D:P. Po prostu niema mi kto tego podpowiedzieć w domu.  hucul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Leszku choć to kurde pszczelarskie forum .

 

Witam Łaskawcę !!!!!

 

Czytaj proszę zwrot  " Łaskawco " bez ironii z mojej strony, bo dzisiaj nastały takie czasy że wiele słów zmieniło diametralnie znaczenie (dawniej za moich czasów łaskawcą nazywano osobę która z własnej nie przymuszonej woli kogoś wspierała)      dzięki  !!!!!

Jęzor mam niewyparzony ale nie śmiałbym zadzierać z jeszcze bardziej niewyparzonym :)

 

Dla tego zacząłem ten temat w dziale " niekoniecznie związanym z pszczołami " !!!!!

 

Syn mój śmiga po komputerze jak tylko chce, ale nie nadążam za jego paluchami a spytać niema jak bo prawie zero kontaktu ( porażenie mózgowe - nie mówi i nie słyszy )

 

Niewielu ludzi ma odwagę pytać żeby się przypadkiem nie ośmieszyć. Ja mam i pytam.

 

Pożartowaliśmy sobie, to może teraz poważnie - może dzięki Tobie i innym komputroznajcom na naszym forum uda się  wszczepić i mi gniazdko USB w du**ę :P

 

Pozdrawiam      hucul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię żarty , nawet jak są ze mnie. :D

Człowiek na poziomie zna granice , tym co nie zna nie warto sobie 4 liter zawracać .

Co do porażeń - wisi zegarek na ścianie taki co nie ma cyferek a pałeczki (rzymskie cyferki ) . 8 ( 20 kilkulatków) nie potrafiło odczytać godziny. Porażające. 

Jak potrafię odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun Łaskawcom !!!!!

a spytać niema jak bo prawie zero kontaktu ( porażenie mózgowe - nie mówi i nie słyszy )

 

 

Przepraszam najmocniej ale niefortunnie ułożyłem zdanie i można by pomyśleć że chodzi o szczeniaka co to ma wszystko bardzo głęboko..

Niestety nasz syn jest już dorosły mężczyzną i faktycznie urodził się z porażeniem. Przepraszam jeszcze raz.!!!!!!!   

 

Ja lubię żarty , nawet jak są ze mnie. :D

.

Bo poczucie humoru zaczyna się od momentu jak potrafimy się śmiać z własnych ograniczeń, a do tego momentu jest tylko zwykłą złośliwością :) :) :)

 

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za niezręczność :rolleyes:        hucul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie !!!!!

 

Jestem teraz na " Gabrylówce " to zrobiłem kilka zdjęć i jej i rodzince co mi ją szlak trafił podczas mojej nieobecności.

 

Prosiłbym więc o pomoc - jak je wstawić ?????  .

 

Rozumiem że " Gabrylówkę " w galerię a ul po prostu w temat. Pełny jest  kokonów jakichś robali, ale to na potem . Tutaj nie będę zaśmiecał tematu.

 

Czekam na pomoc Łaskawców.   Pozdrawiam    hucul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria się klika - otwiera się

 

na koniec podglądamy i publikujemy.

 

Dzięki daro !!!!!

Teraz paćkam farbą po ścianach mieszkania i muszę skończyć przed świętami. :angry: :angry: :angry: :angry:

Jak skończę to się pobawię zgodnie z Twoimi wskazówkami.

 

Pozdrawiam      hucul

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.