Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

FAQ-i i inne kciuki. (czyli instrukcje jakim palcem i gdzie kliknąć)


hucul

Recommended Posts

Witam Szacowne Grono Mentorów moich !!!!!!

 

Jak zapewne wiadomo ja jestem totalnym "cyber-dyletantem" no i trochę się tego wstydam, ale nie jestem sam to mi trochę raźniej ( że przytoczę tu słowa Kol. Bohtyna: " bo ja nie umię a po drugie to mi się nawet uczyć nie chce ".

Samodzielne próby klikania w różne miejsca dają efekt chęci rozmiany laptoka na drobne przy pomocy najbliższej ściany. Próby zasysania z wiedzy książkowej też.(nijak się tu ma fakt że do pustego łatwiej nalać).

Na innotematycznych forach ułatwiają to FAQ-i ( może inne palce też ). Podążając za którymi nawet szympans sobie radzi.

Może po prostu tego palucha nie zauważyłem i muszę tylko podwoić ilość dioptrii w moich brylach.

 

Jeśli go jednak faktycznie niema to pozwolę sobie zadawać tu pytania co rozśmieszą  zapewne niejednego młodego do łez :D!!!!!!!!

Proszę bardzo. Oni teraz wszyscy rodzą się z gniazdkiem USB w du**e, to im wolno :) 

 

Pozdrawiam jak nie wiem co !!!!!!!!       hucul  .

  • Lubię 6
Link to comment
Share on other sites

Witam Szacowne Grono Mentorów moich !!!!!!

 

Jak zapewne wiadomo ja jestem totalnym "cyber-dyletantem" no i trochę się tego wstydam, ale nie jestem sam to mi trochę raźniej ( że przytoczę tu słowa Kol. Bohtyna: " bo ja nie umię a po drugie to mi się nawet uczyć nie chce ".

Samodzielne próby klikania w różne miejsca dają efekt chęci rozmiany laptoka na drobne przy pomocy najbliższej ściany. Próby zasysania z wiedzy książkowej też.(nijak się tu ma fakt że do pustego łatwiej nalać).

Na innotematycznych forach ułatwiają to FAQ-i ( może inne palce też ). Podążając za którymi nawet szympans sobie radzi.

Może po prostu tego palucha nie zauważyłem i muszę tylko podwoić ilość dioptrii w moich brylach.

 

Jeśli go jednak faktycznie niema to pozwolę sobie zadawać tu pytania co rozśmieszą  zapewne niejednego młodego do łez :D!!!!!!!!

Proszę bardzo. Oni teraz wszyscy rodzą się z gniazdkiem USB w du**e, to im wolno :)

 

Pozdrawiam jak nie wiem co !!!!!!!!       hucul  .

Nie jestes sam ;)

Link to comment
Share on other sites

A aj tam stary pierdziel i komputer składam po omacku  , syn młody i trochę kuma ale laptopa ja mu naprawiałem .

Brawo Ja !. Samouk. Chce mi się bo wkurza mnie robienie ze starego chłopa idioty , tylko wzrok nie ten już.

Pytaj - odpowiemy. Laptop też naprawię . Gratis :D

Link to comment
Share on other sites

Witam Szacowne Grono Mentorów moich !!!!!!

hucul Twoje powitania (widziałem również inne) są prima sort - proszę wymyśl jeszcze inne

Proponuje również założyć zakładkę - powitania wg kol. hucła

Pozdrawiam Leszek - wniosłeś w to forum wiele pozytywnej energii i oby tak dalej :D

Link to comment
Share on other sites

Dobry jest trzeba mu przyznać, jak już pisałem pod jego innym wątkiem "Jajcarz jakich mało :D ". Aż by się chciało z takim usiąść przy czymś mocniejszym i pogawędzić, na pewno kupa śmiechu by była :)

Przeca godom , że tsza nam zrobić integracyję na ranchu ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam łaskawców !!!!

 

Cieszy mnie niezmiernie tak łaskawe przyjęcie zaproponowanego przezemnie tematu, ale jakby lekko zbaczacie z tematu.

Ja nadal na przykład nie potrafię wstawić cytatu !!!!!!!!!.

Proszę więc z całej siły o instrukcję krok za krokiem ( nie po kroku!!!!!!! :))

Skoro jednak trochę zbaczamy to jeden mi się nasuwa, ale z głowy "czyli z niczego" jak zwykł mówić PF.

 

hucul pomyślał - ( logując się na forum ) " ooo  ilu wisi na moim dzwonku, i " luuubią to " :o :o :o?!?!?! :)

 

Pozdrawiam i czekam z uporem maniaka na instrukcje.           hucul

Link to comment
Share on other sites

Dobra Leszku choć to kurde pszczelarskie forum .Patrz na strzałę co pokazuje. Masz dwie opcje - czytasz post i chcesz go zacytować . Klikasz na to co masz na obrazku - a6592cd23829.png i pokazuje się - 92844207a390.png i musisz kliknąć tym paluszkiem na to co się w prawym dolnym rogu pokazało.

Wychodzi Ci coś takiego -

 

Witam łaskawców !!!!

 

Cieszy mnie niezmiernie tak łaskawe przyjęcie zaproponowanego przezemnie tematu, ale jakby lekko zbaczacie z tematu.

Ja nadal na przykład nie potrafię wstawić cytatu !!!!!!!!!.

Proszę więc z całej siły o instrukcję krok za krokiem ( nie po kroku!!!!!!! :))

Skoro jednak trochę zbaczamy to jeden mi się nasuwa, ale z głowy "czyli z niczego" jak zwykł mówić PF.

 

hucul pomyślał - ( logując się na forum ) " ooo  ilu wisi na moim dzwonku, i " luuubią to " :o :o :o?!?!?! :)

 

Pozdrawiam i czekam z uporem maniaka na instrukcje.           hucul

I sobie na dole piszesz co Cię wzruszyło i rzuciło na klawiaturę.

Nie chcesz cytować wszystkiego .Zaznaczasz naciskając lewy klawisz myszki i przeciągając w lewo, prawo podświetlasz tekst ( tak jak na obrazku ) następnie puszczasz lewy klawisz klikasz prawy i pokazuje się obrazek z możliwością wyboru , wybierasz kopiuj i klikasz na tę opcję . df818f805834.png

Następnie klikasz na dymek w swoim polu do pisania -  d00181c9f07f.png

i pokazuje się -

 

 

Gdzie to wpisujesz co skopiowałeś , wstawiając kursor ( taka kreska)  w pole cytatu i klikając prawym klawiszem myszy w rozwiniętej ponownie liście takiej jak kopiowałeś wybierasz opcję wklej . b87a8a7fe2cb.png

 

ooo  ilu wisi na moim dzwonku

Choć szczerze mówiąc nie miłe jest jak wielu wisi na Twoim dzwonku. ;)

Idąc na skróty tekst zaznaczony kopiujemy naciskając jednocześnie lewy Ctrl i literkę C , wklejamy Ctrl + literka V

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

 

Idąc na skróty tekst zaznaczony kopiujemy naciskając jednocześnie lewy Ctrl i literkę C , wklejamy Ctrl + literka V

 

Szalone dzięki !!!!!!!!

Pomogło no i załapałem chyba szybciej niż szympans :D:P. Po prostu niema mi kto tego podpowiedzieć w domu.  hucul

Link to comment
Share on other sites

Dobra Leszku choć to kurde pszczelarskie forum .

 

Witam Łaskawcę !!!!!

 

Czytaj proszę zwrot  " Łaskawco " bez ironii z mojej strony, bo dzisiaj nastały takie czasy że wiele słów zmieniło diametralnie znaczenie (dawniej za moich czasów łaskawcą nazywano osobę która z własnej nie przymuszonej woli kogoś wspierała)      dzięki  !!!!!

Jęzor mam niewyparzony ale nie śmiałbym zadzierać z jeszcze bardziej niewyparzonym :)

 

Dla tego zacząłem ten temat w dziale " niekoniecznie związanym z pszczołami " !!!!!

 

Syn mój śmiga po komputerze jak tylko chce, ale nie nadążam za jego paluchami a spytać niema jak bo prawie zero kontaktu ( porażenie mózgowe - nie mówi i nie słyszy )

 

Niewielu ludzi ma odwagę pytać żeby się przypadkiem nie ośmieszyć. Ja mam i pytam.

 

Pożartowaliśmy sobie, to może teraz poważnie - może dzięki Tobie i innym komputroznajcom na naszym forum uda się  wszczepić i mi gniazdko USB w du**ę :P

 

Pozdrawiam      hucul

Link to comment
Share on other sites

Ja lubię żarty , nawet jak są ze mnie. :D

Człowiek na poziomie zna granice , tym co nie zna nie warto sobie 4 liter zawracać .

Co do porażeń - wisi zegarek na ścianie taki co nie ma cyferek a pałeczki (rzymskie cyferki ) . 8 ( 20 kilkulatków) nie potrafiło odczytać godziny. Porażające. 

Jak potrafię odpowiem.

Link to comment
Share on other sites

Szacun Łaskawcom !!!!!

a spytać niema jak bo prawie zero kontaktu ( porażenie mózgowe - nie mówi i nie słyszy )

 

 

Przepraszam najmocniej ale niefortunnie ułożyłem zdanie i można by pomyśleć że chodzi o szczeniaka co to ma wszystko bardzo głęboko..

Niestety nasz syn jest już dorosły mężczyzną i faktycznie urodził się z porażeniem. Przepraszam jeszcze raz.!!!!!!!   

 

Ja lubię żarty , nawet jak są ze mnie. :D

.

Bo poczucie humoru zaczyna się od momentu jak potrafimy się śmiać z własnych ograniczeń, a do tego momentu jest tylko zwykłą złośliwością :) :) :)

 

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za niezręczność :rolleyes:        hucul

Link to comment
Share on other sites

Witam Ponownie !!!!!

 

Jestem teraz na " Gabrylówce " to zrobiłem kilka zdjęć i jej i rodzince co mi ją szlak trafił podczas mojej nieobecności.

 

Prosiłbym więc o pomoc - jak je wstawić ?????  .

 

Rozumiem że " Gabrylówkę " w galerię a ul po prostu w temat. Pełny jest  kokonów jakichś robali, ale to na potem . Tutaj nie będę zaśmiecał tematu.

 

Czekam na pomoc Łaskawców.   Pozdrawiam    hucul

Link to comment
Share on other sites

Galeria się klika - otwiera się

 

na koniec podglądamy i publikujemy.

 

Dzięki daro !!!!!

Teraz paćkam farbą po ścianach mieszkania i muszę skończyć przed świętami. :angry: :angry: :angry: :angry:

Jak skończę to się pobawię zgodnie z Twoimi wskazówkami.

 

Pozdrawiam      hucul

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.