Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Karmienie pszczoł


Rekomendowane odpowiedzi

Mój błąd nie opisałem tak jak trzeba. Po 1 co lepsze do  zakarmiania na zimę: syrop cukrowy z cukru i wody 3:2 czy gotowy inwert np od diamanta ?  to nie reklama ten znalazłem na poczekaniu. Podawać minimum 1,5l co pare dni bo mniejsze ilości .... wy to wiecie co i ja nie bede przepisywał przeczytanych tekstów?  Po 2 mniej wiecej ile tego syropu na 1 ul czy podawac aż zaczna zostawiać w podkarmiaczce i plastry będą zalane pokarmem? Bliżej początku sierpnia pewnie też będę pytał, bo chciałbym porządnie przygotować je do zimy. Jak coś zabawnego napisze to bez docinki bo niektórzy juz wiedzę posiadaja i ich bawia pytania a inni posiadaja i chcą dzielić sie nią z innymi i odpowiedzą nawet na najglupsze pytanie. Ja jestem teraz na takim etapie który można określic cytatem z filmu : Chłopaki nie płaczą - swoja drogą pare lat temu takie motto zaczęło docierać ode mnie do holendrów gdy z nimi pracowałem-  To co dla jednych jest sufitem dla mnie jest podłoga !!!! Póki co teraz moja wiedza o pszczołach to taki sufit ale mam nadzieję uczyć sie więcej z pszczelarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pan Marudny napisał:

Zastanawiam sie czy cukier kupić i gotowy inwert-

Jak ja lubię czytać takie posty nie zdecydowanych Kolegów ? Masz jeszcze dwa miesiące na zastanawianie się i wybór oferty na pokarm zimowy dla pszczół ?

23 minuty temu, Pan Marudny napisał:

Po 1 co lepsze do  zakarmiania na zimę: syrop cukrowy z cukru i wody 3:2 czy gotowy inwert np od diamanta ?

Wygląda mi to na filozoficzne zapytanie ? albo z Szekspira ?

Ale żeby nie zaprzątać sobie głowy za bardzo filozofią czy literaturą ,  to nie lepiej porównać ceny i ocenić na co Ciebie stać finansowo ? ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.