Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Pytanie do was


Recommended Posts

Godzinę temu, Xpand napisał:

michałkarKarczyński i AndrzejParkiewicz znów reklamujecie ten sam sklep. Do tego dajcie sobie rady na forum, a przecież mieszkacie w jednym domu. Może lepiej pogadać w cztery oczy, a właściwie dwoje. Proszę o zaprzestanie tworzenia nowych kont i prób reklamowania tego samego sklepu na okrągło. Jeżeli zależy Wam na reklamie to inaczej się to robi. Tego typu "reklama" nie przejdzie.

Jednego trzeba usunąć jeżeli to ta sama osoba , dostał ostrzeżenie więc przy następnej próbie spamowania  "wypad"  , mówiąc kolokwialnie ?

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, michal79 napisał:

Chociaż od znajomych słyszałem że to tylko grzana sztucznie histeria, myśmy od zarania naród wybitnie tolerancyjny, nic się nie zmieniło.

Święte słowa , święte słowa . Ja słyszałem od obcokrajowców . Największym szokiem nie zamykanie domu na 25 zamków z alarmem  i szok w Warszawie ( ! ) brak burek na ulicach . ??

Dwa identyczne , raz jeden ,raz drugi na górze, jak nazwać aby debil ( jak ja np. ) zrozumiał o co chodzi ?

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, michal79 napisał:

 

Może mają ciche dni... Albo nie chcą być widziani razem, podobno teraz prześladowania strasznie w Polsce wzrosły. 

(Chociaż od znajomych słyszałem że to tylko grzana sztucznie histeria, myśmy od zarania naród wybitnie tolerancyjny, nic się nie zmieniło. Chłopaki, śmiało.) 

Może i mają  ciche dni ,  jeden toleruje tylko  drugiego i komunikują się przez komórkę lub media . , ale jak mieszkają w jednym domu to jak to jest że nie chcą być razem widziani ?  , czy to jest dom publiczny ? 

?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.