Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Sęki w wejmutce czyli jak zrobić dziurkę w dziurce.


Robi_Robson

Recommended Posts

jak by to odemnie tylko zależało to już byłoby 3 ;) marzy mi się Marysia ;) no ale cóż sam nie zrobię ;)

Bo to sztuka zrobić dziurkę w dziurce. :D

Czyli jednak pomoc potrzebna ...

Od czego się ma kolegów ?

Jakby co ,  to nie chwaląc się w robieniu dziurek w dziurce , to jestem ekspertem.

100% skuteczności .

Cztery  dziurki w jednej = koronkowa robota ;)

W razie czego wiecie gdzie mnie szukać :D

 

 

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Czyli jednak pomoc potrzebna ...

Od czego się ma kolegów ?

Jakby co ,  to nie chwaląc się w robieniu dziurek w dziurce , to jestem ekspertem.

100% skuteczności .

Cztery  dziurki w jednej = koronkowa robota ;)

W razie czego wiecie gdzie mnie szukać :D

 

 

 

 

Chłopaki pomocników nie potrzebuje, ale dobrze by było gdyby żona też chciała, i proszę mi tu nie zaśmiecać tematu, bo to wątek o dziurkach po sekach ;) w korpusach a nie o innych ;)

Link to comment
Share on other sites

Czyli jednak pomoc potrzebna ...

Od czego się ma kolegów ?

Jakby co ,  to nie chwaląc się w robieniu dziurek w dziurce , to jestem ekspertem.

100% skuteczności .

Cztery  dziurki w jednej = koronkowa robota ;)

W razie czego wiecie gdzie mnie szukać :D

 

 

Robert - idę na szkolenie!!

Link to comment
Share on other sites

 

Robert - idę na szkolenie!!

pewnie wolałby abyś żonę wysłał .... 

Słowian już się nie martw tematem wątku . Miało być o sękach a jest o dziurkach w korpusach z wejmutki . A diabeł wie czym ta Wejmutka , rodzaj żeński.

Kolega zawsze twierdzi ( ma wszystkie córki) że jak robił to nie potrzebie po zrobieniu poprawiał. Może popraw.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

pewnie wolałby abyś żonę wysłał .... 

Słowian już się nie martw tematem wątku . Miało być o sękach a jest o dziurkach w korpusach z wejmutki . A diabeł wie czym ta Wejmutka , rodzaj żeński.

Kolega zawsze twierdzi ( ma wszystkie córki) że jak robił to nie potrzebie po zrobieniu poprawiał. Może popraw.

 

 

O widzisz Daro i to jest pomysł, może zamiast wyręczać mnie, to może lepiej prosze tych co mają doświadczenie o poradę jak zrobić dziurkę w dziurce, tych po sękach w wejmutce :D (żeby było na temat :D ,jeszcze mi admin post wykasuje ;)

 

A brnąc dalej to moim zdaniem każda para, powinna mieć minimum 3 dzieci, jak tylko mają jako takie możliwości, dzieci to nasza przyszłość, bez nich się wynarodowimy, jak zaczyna się na zachodzie :(

Usunąłem część . Niemniej polecam wszystkim lekturę Koranu zwłaszcza kobietom chcącym wyjść za mąż za muzułmanina. Jako że może być źle odebrane. A po co .Koran nie może być tłumaczony tak więc nie szukajcie na stronach ,,ala,, islamskich bo to falsyfikaty .

Edited by daro
zgadzam się prywatnie . Ale przenoszę do pozostałych. Temat zamknięty.
Link to comment
Share on other sites

Daro jesteś szybszy niż błyskawica :D , za mało ludzi zdążyło przeczytać nawet na amnezji tak szybko nie działają  ;) . A bana nie dostane, chociaż ostrzeżenie plisss  :D  :lol:  :P

 

A co do koranu to ja miałem, z pierwszej ręki, tłumaczone z angielskiego chyba od zaprzyjaźnionych Ormian (chrześcijanie :D), którzy ok 20 lat mieszkają u nas, więc nasi, super żarcie robią, ogień z du*y potem bucha :D

 

 

Ps. mogłeś chociaż zostawić to że nie jestem rasistą :D

Link to comment
Share on other sites

A  ja nikomu nie bronię być rasistą. To każdego prywatna sprawa i do puki taka jest , psińco komu do tego.

Nie wal mi ambrozolem po oczach. I wcale nie chodziło tu o Koran , nie zwykłem edytować postów , obciąłem do momentu przyzwoitego . Inne było by ingerencją w sens Twojej wypowiedzi. Za poglądy nie ma banów. Nie było tu za nic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.