Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Etykiety na słoiki


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ mam darmowy druk etykietek (muszę kupić papier) postanowiłem zrobić sobie parę własnych wzorów etykiet.

Mam prośbę - może ktoś ma opracowane własne i zechciałby użyczyć wzoru - w zamian ja użyczę swych pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zamówić własny indywidualny , niepowtarzalny projekt ?
Płacisz za projekt tylko raz a później tylko powielasz .
Też noszę się z takim zamiarem , ale na razie wszędzie ceny druku są ponad 100% wyższe od typowych etykiet.
Kolega z naszego forum (nie pisze - tylko czyta) obiecał dać namiary na firmę co zrobi projekt i wykonanie w bardzo przyjaznej cenie , ale ... wciąż czekam na te namiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zrobił swój własny projekt, wydrukował - wyszło po 20 gr. za etykietę - moje wychodzą po 5-6 gr więc różnica w cenie kolosalna.

Projekt zrobisz za 20-50zł. w zależności od grafika .

Później klepiesz też po 5-6 groszy jak masz taką możliwość  . . .

 

Sam bym zrobił prosty projekt graficzny jpg ,

ale drukarnie chcą projekty w corel-u .

A ja nawet nie wiem z czym to się je :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Marleny  było taniej jak u konkurencji , ale też  wychodziło 100% drożej jak kupić gotowce .
Albo inaczej ... cena była podobna tylko zamiast 100szt. gotowców było 50szt. z własnego projektu . (+ koszt projektu)
Tyle , że jak wspomniałeś od 2 lat (chyba od stycznia 2015) jakoś nie bardzo można coś w tym sklepie kupić .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
15 minut temu, Michał napisał:

 Ma ktoś może firmę godną polecenia, która zaprojektuje etykiety pod zamówienie?
W ty sezonie chciałbym już zrezygnować z "sklepowych" i jednak mieć dobre z własnym logo.

Mi zrobił projekt pod moje sugestie Robert Mikołajczyk .
Za projekt z moimi zdjęciami na początku zapłaciłem, a późniejsze modyfikacje , poprawki są już bez opłat . 
Cena nie jest najniższa , ale do zaakceptowania .
Niestety wydruki możliwe są tylko w kształcie prostokątu .
Jak ktoś chce inne kształty to trzeba szukać kogoś z innymi maszynami .

Mogę na pw podesłać przykładowe projekty które mi przysyłał  .
Oczywiście bez zgody na kopiowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmaicie .
Jest dużo składowych .
Różny papier , różne techniki druku  , format.
Koszt projektu , wysyłki . Przy różnej wielkości zamówień różnie się to rozkłada .
Zasadniczo etykiety są drukowane na arkuszach a4 .
Jak dobrze pamiętam , to jeden zestaw (25 arkuszy a4) wychodził bez kosztów wysyłki i projektu ok. 30zł.
Trzeba konkretnie pytać producenta, bo koszty materiałów też są zmienne  .
Ja po słabym 2020r. mam jeszcze spory zapas etykiet .
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.