Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Sign in to follow this  
Ślężańskie Miody

Bzykająca przyczepka podbija świat!

Recommended Posts

Witojcie bracia i siostry pszczelarze,

Postanowiłem pochwalić się przed Wami moim nowym projektem, nad którym pracuję od paru mięsięcy. Zakończyłem już przygotowania i projekt, zbiórka, rusza w Czwartek wieczorem.

W skrócie o co chodzi i po co mi to. Ten projekt ma 3 cele.

1. Wydanie książeczki edukacyjnej dla dzieci z łamigłówkami i zagadkami dla dzieci w tematyce pszczelarskiej :D Tak to będzie wyglądać :D Typowe zagadki dla dzieci i ich rodziców. 20 kolorowych grafik, które już się robią.

3378fcc1909eeb7b6e89bab5c663080b.jpg

2. Chcę zakupić maskotkę edukacyjną dla dzieci, której będę używał podczas zajęć z dziećmi.

872461cf670cb4009b79a3d078c44cef.jpg

To tylko głowa ale będę miał całą maskotkę i kolorze bardziej pszczelim :D

No i 3 cel. To wam się spodoba.

W przebraniu pszczoły i z tymi książeczkami chcę jechać do Berlina na międzynarodowe Targi Turystyczne Grune Woche, które odbywają się w Styczniu. Nie pojadę sprzedawać miodu, tylko promować polskie pszczelarstwo. Będzie tam sporo pszczelarzy z polski więc pomogę im trochę w promocji ich produktów.

Tak wygląda baner promujący zbiórkę. Jeśli macie jakieś pomysły która z firm pszczelarskich mogłaby dorzucić jakieś fanty to piszcie. Info o zbiórce dodaję jedynie do tego forum, bo tylko tu jestem obecny.

85edb094bd2cd164a2fb882a118b4ad7.png

Pozdrawiam,

Daniel

JEST! Dzisiaj po 20 udało się uzbierać kasę na realizację podstawowych celów czyli zakup maskotki edukacyjnej i wydanie książeczki.

Teraz przez ostatnie 10 dni zbieram na wyjazd do Berlina i promocję naszych za********h pszczółek na duuuuużo szerszą skalę!

Jeśli możecie do zapodajcie jakiegoś grosza. :D

Dzięki dla ROBERT I PAWEŁ za wsparcie! To zaszczyt że doceniacie moje działania.

https://polakpotrafi.pl/projekt/bzykajaca-przyczepka-podbija-swiat

Reszta pszczelarzy do boju. Łapcie swoje "Pszczele zagadki" i korzystajcie :D

Pozdrawiam,

Daniel

Daniel (Ślężańskie Miody) dotrzymał słowa i właśnie podbija - edukuje Świat ... w Berlinie .

Jako pierwsi otrzymujecie zdjęcie jak nasza pszczoła podbija Maroko :D
dd45bec5075f154209077e1d9a34a169.JPG

Brawo Daniel .