Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Charakter pszczelarzy


Recommended Posts

Piotrek jakoś nie widzę na naszym forum takiej " żądliwości "  żeby to skojarzenie miało jakiś sens , ale wiadomo skojarzenia rządzą się niewyjaśnionymi prawami , coś się po prostu kojarzy i już., Jaszcze jak na starym forum udzielał się Birkut to i owszem takie skojarzenia było uprawnione , ale też większość Formowiczów traktowała go pobłażliwie i wyrozumiałością o czym świadczyły ich wpisy na forum , zresztą ja też go tak traktowałem i myślałem sobie że ten typ tak już ma i koniec.  A na naszym forum spokój teraz , co nie znaczy że musimy mieć jedno zdanie we wszystkich sprawach i wszystkim przez grzeczność przytakiwać jak z czyś się nie zgadzamy , albo jak mamy inny pogląd ,  to miało miejsce za Komuny ale  te czasy już minęły i jest pluralizm a nie jednomyślność we wszystkich sprawach i wypadało by rozróżnić jak ktoś ma odrębne zdanie od jednomyślności i powszechnego przytakiwania Wszystkim we wszystkich sprawach , żeby broń Boże kogoś nie urazić. Myślę że takie postawienie sprawy jest zdrowsze jak udawanie jak w bajce o nagim Królu. Zresztą naukowcy tez prowadzą spory naukowe i to pomaga w dojściu do jakiejś prawdy i myślę że tak samo jest z pszczelarzami i ich typami uli jak cytowałeś powyżej , ważne jest tylko aby przy tym się nie obrażać nawzajem , nie używać brzydkich słów lub innych zachowań powszechnie uznanych za naganne. Zresztą " Charakter pszczelarzy" czy się różni od innych ludzi ?? wszak z założenia pszczelarz też człowiek.

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Pszczelarze mają 2 rodzaje charaktrów . Najważniejsze jest to że jak pszczelarz z pszczelarzem się spotkają to jak przekupkom cięzko przestać gadać. ;)

A najwieksza duma to jego pasieka , z potomstwa tak nie są dumni. :D

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Piotrek jakoś nie widzę na naszym forum takiej " żądliwości "  żeby to skojarzenie miało jakiś sens

 

 skojarzenia rządzą się niewyjaśnionymi prawami , coś się po prostu kojarzy i już.,

 

, Jaszcze jak na starym forum udzielał się Birkut to i owszem takie skojarzenia było uprawnione ,

 

, ważne jest tylko aby przy tym się nie obrażać nawzajem , nie używać brzydkich słów lub innych zachowań powszechnie uznanych za naganne. Zresztą " Charakter pszczelarzy" czy się różni od innych ludzi ?? wszak z założenia pszczelarz też człowiek.

Pozdrawiam

Tadek

 

 

 

Tak , tak , Tadek. Masz rację i pomimo tego iż masz rację to jej ..... nie masz  :D  ;)  ;)  ;)

  ad1

 to skojarzenie zupełnie jest bez sensu w przypadku tego Naszego forum . Ale jeśli popatrzeć na 'powód' jego powstania/założenia ....  tę żądliwość poczułem na sobie .

ad2

 kojarzy się i .... i już , żądliwość to codzienność w naszym zajęciu a w dysputach dopuszczalna w pewnym 'stopniu'  ;)

ad3

 birkut - miałem tą .... osobiście Go poznałem (był ze mną u Asi74) ... żądlił mnie nie raz lecz uznałem , że był do tego 'uprawniony' wiekiem, wiedzą, doświadczeniem  

  On zyskiwał przy osobistym spotkaniu ..... zyskiwał !!!

ad4

 'święte słowa" .... święte .... "wszak ... człowiek"  ... muszę Ci tu rację przyznać  ;)  ;)  :)

 

 Pozdrawiam Piotrek 

Link to comment
Share on other sites

Pszczelarze mają 2 rodzaje charaktrów .

Najważniejsze jest to że jak pszczelarz z pszczelarzem się spotkają to jak przekupkom cięzko przestać gadać. ;)

Świnta prowda :)

 

A najwieksza duma to jego pasieka ,

z potomstwa tak nie są dumni. :D

 

 

gó**o prowda :D

Ja tam zawsze i wszędzie moimi Córkami się chwalę 102.gif101.gifbravojs0.gifth_Laie_62B.gif

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Mikołaju skąd te zacięcie psychologiczno-terapeutyczne ?  ;) mi wyszło 5w6 i otrzymałem takie towarzystwo: "Słynne piątki ze skrzydłem sześć: Sigmund Freud, Bill Gates, Alfred Hitchcock"  :D  :D  :D  :D wcale mnie nie cieszy ta kompania  :D . A jaki zawód byś mi przypisał? hehehehe

Co do napięcia jakie niektórzy mają na punkcie testów psychologicznych - to nie jest wyrocznia absolutna, odrobina dystansu do siebie by wystarczyła :)

 

Pewien student na wykładzie do Hegla: Panie profesorze to co pan mówi nie przystaje do rzeczywistości.

Hegel odpowiada: Tym gorzej dla rzeczywistości. I prowadził wykład dalej. ;)

 

 PiotrekF trafnie.

Link to comment
Share on other sites

5w6 to uniwersalny charakter. Cicha woda. Dogadasz się z każdym i każdy zawód oprócz występów publicznych pasuje. Skrzydło 6 daje koleżeństwo. Czy pytania w teście są mało konkretne, zakres błędów? Laikom się tak może wydawać. Dla każdego z nas inne wartości są ważne w życiu i test to wychwytuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.