Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Nóż elektryczny do odsklepiania


daro

Recommended Posts

Mam ten krótszy ukraiński, odsklepiam nim ramki nadstawkowe dadana i wielkopolskie, tak gospodaruję że miód tylko z ramek na miód rzadko wiróję z dużych ramek nadstawkowych. Jest bardzo dobry ramki po odsklepieniu są równe. podstawa to mieć ramki zasklepione całkowicie, przy świeżej węzie nie zawsze pociągną komórki ponad beleczki. Do stołu zamontowałem wyłącznik i jak zapowiada się dlóższa przerwa to hebelek wyłącznika na 0. Korzystam z akumulatora który stoi pod stołem i starczy na cały dzień, przymierzam się jednak do trafo. 

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałem dzisiaj właśnie nóż ukraiński do odsklepiania po 7 dniach od zamówienia , i pierwsze wrażenie dobre , lekki w sam raz dla kobiety , cienki , ostry i wyprofilowany i myślę że mojej żonie przypasuje , element grzejny zatopiony w metalu i zeszlifowany nie to co w chińskich przykręconych nakładką z cienkiej blachy  i raczej nie ma możliwości coś dostać się do elementu grzejnego i zakłócić jego pracę. Więcej jak go wypróbuję w trakcie odsklepiania . A i jeszcze dostałem w prezencie chorągiewkę ,flagę ukraińską.

Myślę że to dobry zakup , ale oczywiście cała prawda po sezonie.

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Gdzie kupowałeś , jak można wiedzieć ?Jak,, wszyscy to wszyscy" :) Nie tyle gadżetów człowiek kupił , co mi tam .

tel 533631528 dziś rozmawiałem w sprawie miodarki.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem , ale jest tak ostry że pewnie można nim odsklepiać i bez amperów , to żart oczywiście ma nadzieje że sprawdzi się . A  i jeszcze w ulotce w języku Polskim pisali żeby nie zostawiać w stanie spoczynku włączonym do zasilania , to znaczy bez chłodzenia , nie dłużej niż 5 minut. A co do wysyłki z allegro do Polski , to bez problemu , po 7 dniach mi przysłali.  A ten sam nóż u Łysonia kosztuje 249,-zł

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Z Ukrainy ? Koszt tam to 550 hrywien to 80 złotych.U Łysonia taki sam z tej samej firmy. :D

czy na pewno dobrze policzyłeś?

Bo mnie wychodzi 170.Ale może tak jak w kawale Ewuni powinienem dostać lufę. :P

Link to comment
Share on other sites

Słowian a przywieziesz ? Do Polski nie wysyłają.Za taką cenę nie szukałbym po Chinach.

Daro na 80 % będę tam wiosna maj/wczesny czerwiec, chcemy sobie w 3 ze związku wycieczkę zrobić i zakupy przy okazji,, Lwów zwiedzić wypad na weekend, moja wątroba juz to czuje mamy kobietę kierowcę ;)

 

 

 

Nie wiem jak wy to liczycie bo mi też wychodzi 80 zet

Link to comment
Share on other sites

Maj ,czerwiec to po ptokach . Noże można zamówić do odbioru w sklepie. oglądałem chiński za parę złotych nie warta oszczędność mercedes do syrenki. Teraz trzeba wykombinować stojak do niego by po odłożeniu wyłączał automatycznie prąd. Koncepcja zarysowana zwłaszcza że napięcie 12V.Na razie stolarsko - ślusarska.

Link to comment
Share on other sites

No taki termin bo dziewczyny chcą pozwiedzać, wiadomo bedzie co oglądać a wiosna wczesną może być różna pogoda, można zamówić na dwa sposoby bezpośrednio do domu wychodzi troche drogo lub z dostawą zaraz za granice ok Przemyśla i z tamtąd dopiero ktoś wysyła na Polske wychodzi dużo taniej już nie pamiętam szczegółów na stronce macie kontrakt mailowy i telefoniczny mówią po polsku, mozna dzwonić pisać śmiało  

Link to comment
Share on other sites

Pisałem na maila do tego sklepu na Ukrainie we Lwowie.

Odpisał mi po polsku .Nie wysyłają do Polski bo za drogo.

Mogą ewentualnie za dopłatą dowieźć do Przemyśla.

Zamówiłem nóz elektr.długości 280mm i miodarkę ale u gościa co z nimi handluje.

Teraz tylko cierpliwie czekam.

Telefon do niego podawałem w tym temacie albo w temacie "miodarka ukraińska"

Link to comment
Share on other sites

Sprzet dojedzie proszę o recenzje noża i miodarki akurat to co mnie interesuje na przyszły sezon. Jak to nie tajemnica to napisz ile cie to kosztowało z transportem na miejsce i w jakiej walucie się rozliczales?

Link to comment
Share on other sites

Akurat mam to szczęście że kuzynki mąż, co go zaraziłem pszczołami w tym roku ma pickup-a, jedziemy kładziemy na pakę co chcemy i ogień. Miodarek to kilka wlezie i nie trza przyczepki targać :D, koniecznie  trzeba zrobić tą wycieczkę w tym roku !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.