Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Finansowanie Forum

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

radek40

radek40

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 243 postów
  • Imię:Bogusław
  • LokalizacjaŚwiętokrzyskie
  • Typ ula:wielkopolskie

Nie rozumiem tej insynuacji ,dodałem opis pod zdjęciem w galerii dokładnie dwa opisy pod moim zdjęciem i pod zdjęciem mariopermael( czy jakoś tak sory jeżeli przekręciłem nick) ukazał się wpis ,że wymagana akceptacja moderatora czy jakoś tak , nie mam w zwyczaju kłamać.Pozdrawiam

Tadek11

Tadek11

Guru forumowy

• Pszczelarz Roku 2015
  • 2001 postów
  • LokalizacjaMazowieckie
  • Typ ula:Wielkopolskie z ramką 18 cm

rozmawiamy o zrzutce dobrowolnej.

Tu na szczęście nikt nic nie musi.

Nie musi płacić,nie musi pisać ani czytać.

Niektórzy na ławeczkę zrzucają się co dzień i im nie szkoda.

Puki co mamy super admina, chłop honorowy.

Czy z nim była jakaś rozmowa, bo może niepotrzebne bicie piany.

Jak by kto pytał jestem za.

Oczywiście że była ale Paweł ma pracą związaną z wyjazdami za granicę i nie zawsze ma możliwość odpowiadać na bieżąco na aktualne posty. A Darek chce  wybadać jaka jest opinia użytkowników na temat współfinansowania i ewentualnie na propozycje użytkowników. Myślę że jak Paweł znajdzie czas i przedstawi kosztorys i swoje zdanie to wspólnie podejmiemy jakąś decyzję.

Pozdrawiam

Tadek

Uwaga:

Wyrażone  treści w moich postach są wyłącznie moim poglądem i nie oznacza to że narzucam swój pogląd komukolwiek

Każdy ma prawo do swoich poglądów !!!!!!!

Lepiej być głupim z nadzieją , niż beznadziejnie mądrym.

Tadek11

Tadek11

Guru forumowy

• Pszczelarz Roku 2015
  • 2001 postów
  • LokalizacjaMazowieckie
  • Typ ula:Wielkopolskie z ramką 18 cm

Nie rozumiem tej insynuacji ,dodałem opis pod zdjęciem w galerii dokładnie dwa opisy pod moim zdjęciem i pod zdjęciem mariopermael( czy jakoś tak sory jeżeli przekręciłem nick) ukazał się wpis ,że wymagana akceptacja moderatora czy jakoś tak , nie mam w zwyczaju kłamać.Pozdrawiam

Zgoda że jest taka procedura z zatwierdzaniem zdjęć i komentarzy - to po prostu było w pakiecie instalacyjnym forum i postaramy się coś usprawnić w tym temacie , ale dopóki to nie nastąpi to jak stwierdzisz brak jakiejś akceptacji to daj  informację na priv do adminów lub moderatorów ( możesz do kilku jednocześnie jest taka opcja łączna ) a nie na ogólne forum.

Pozdrawiam

Tadek

Uwaga:

Wyrażone  treści w moich postach są wyłącznie moim poglądem i nie oznacza to że narzucam swój pogląd komukolwiek

Każdy ma prawo do swoich poglądów !!!!!!!

Lepiej być głupim z nadzieją , niż beznadziejnie mądrym.

bogor

bogor

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 329 postów
  • Imię:BOGDAN
  • LokalizacjaWyszków
  • Typ ula:wielkopolskie,warszawskie poszerzane

Oczywiście że była ale Paweł ma pracą związaną z wyjazdami za granicę i nie zawsze ma możliwość odpowiadać na bieżąco na aktualne posty. A Darek chce  wybadać jaka jest opinia użytkowników na temat współfinansowania i ewentualnie na propozycje użytkowników. Myślę że jak Paweł znajdzie czas i przedstawi kosztorys i swoje zdanie to wspólnie podejmiemy jakąś decyzję.

Pozdrawiam

Tadek

No to już coś konkretnego.

100% akceptacji raczej nie spodziewam się ale myślę że większość pomoże.

Wydaje Ci się ,że masz rację i masz rację ,że Ci się wydaje.

Bohtyn

Bohtyn

As forumowy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaGórki Świętokrzyskie
  • Typ ula:warszawskie zwykłe

Jakby co to i ja jestem za.

Chociaż nie za bardzo wiem jak to hula, to powstrzymuję się od doradzania.

bogor

bogor

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaWyszków

Zgoda że jest taka procedura z zatwierdzaniem zdjęć i komentarzy - to po prostu było w pakiecie instalacyjnym forum i postaramy się coś usprawnić w tym temacie , ale dopóki to nie nastąpi to jak stwierdzisz brak jakiejś akceptacji to daj  informację na priv do adminów lub moderatorów ( możesz do kilku jednocześnie jest taka opcja łączna ) a nie na ogólne forum.

Pozdrawiam

Tadek

trochę po za tematem ale gwoli wyjaśnienia.

Jeśli się dodaje jakiś wpis w opcji dodaj komentarz to jak najbardziej wymaga akceptacji moda lub admina.

Natomiast można taki sam wpis zrobić jako edycję grafiki w oknie opis i tu już nie potrzeba akceptacji.

Wpis pokazuje się natychmiast. Cierpliwości w nauce, a kto pyta nie błądzi.

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2402 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

Zaraz insynuacje . Wiem że były na początku problemy później nikt czegoś takiego nie zgłaszał.Miał Paweł to zminić bo tu dorośli, widocznie zapomniał.  Wyluzuj  :D .

To ja te zamieszania zaczełem i chcę skończyć tak aby znów jaki gnój do kluczyków się nie dorwał i namieszał.

Nie może ktoś jeden tego finansować , kto finansuje to jego . Raz a dwa forum stoi na Pawła serwerze, puki co starczy miejsca ale....

Druga sprawa administracja , może mnie odwali i się do Sieradza czy Skierniewic przeprowadzę to co wtedy ? :D

Robicie konkurs ale choć knigę dla zwycięzcy , co niech sam se kupi ? :D

Choć to dobry pomysł. :P

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

Juljan77

Juljan77

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 42 postów
  • Imię:Marek
  • LokalizacjaJawornik
  • Typ ula:Wielkopolski

Sam dawałem kiedyś na Amnezji ale nie dla rangi , tylko dlatego , że ogłoszono , że tamto forum bez wsparcia się nie utrzyma . . .
Później widziałem , że do niczego dobrego to nie doprowadziło .

to samo kiedyś i ja zrobiłem ale jak w następnym roku dostałem pw. od szefa że pasowało by wpłacić bo forum jest zagrozone to mnie szlak chciał trafić czytając ile osób wpłaca a na zadane pytanie jakie są koszty aby podał publicznie to do dziś czekam na odpowiedz ( 3 lat )

• Tadek11 i piotrpodhale lubią to

daro

daro

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2402 postów
  • Lokalizacjapodlaskie

Dla tego wszystko ma być jawne i czytelne nawet dla Bogusia.

Ślężańskie Miody

Ślężańskie Miody

Znany również jako Lagnapis :)

• Debiutant Roku 2015
  • 326 postów
  • Imię:Daniel
  • LokalizacjaSobótka k. Wrocławia
  • Typ ula:Wielkopolskie

Zróbcie ankietę kto dołoży się do składki na domenę i serwer. Kwotę podzielcie przez osoby, które zaoferują się z wpłatą i każdy niech zrobi przelew do wyznaczonej osoby. Oczywiście można jawnie napisać kto wpłacił, tylko nie wiem jaki byłby tego cel. Osobiście jestem za wspólną składką na serwer i domenę, a o jawności kto wpłacił niech decydują wpłacający. Jak będzie więcej osób, to proponuje opłacić na np. 2 lata, bo powinna być delikatnie niższa cena.

Pozdrawiam,

Daniel

Chce reprezentować idee. Chce reprezentować możliwości. Ty też to możesz!
Wspomóż projekt edukacyjny! https://polakpotrafi...yczepka-edukuje

Bumblebee

Bumblebee

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów
  • Lokalizacjapółnocne świętokrzyskie
  • Typ ula:Wielkopolskie 1 + 2x1/2 poliuretany i Wielkopolskie 18 cm jednościenne

...no a dowiemy się w końcu czy potrzeba i o jaka kwotę kaman ? Oczywiście jeśli składka to jawna , no i kto będzie miał kluczyki do motóra?

bogor

bogor

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaWyszków

Bumblebee przeczytaj temat od początku to będziesz wiedział o czym mowa.

bogor

bogor

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaWyszków

Oczywiście można jawnie napisać kto wpłacił, tylko nie wiem jaki byłby tego cel.

Zwykle najwięcej mają do powiedzenia i krytyki ci co nie partycypują w kosztach.

Nie chodzi o to by kogoś wymieniać,że nie zapłacił tylko czym pachnie krowa co dużo ryczy

a mało mleka daje.

Paweł

Paweł

Administrator

• Administracja
  • 586 postów
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacjaokolice Ostrowca Św.
  • Typ ula:Warszawski zwykły

Przepraszam, że dopiero dzisiaj.

Wydaje mi się, że zbiorki nie sa legalne  (chodzi o  Urzad skarbowy) - jesli rozmawiamy o prywatnych , nigdzie nie zgloszonych datkach. Prowadze wlasna firme, wiec  sprzedaz reklamy bylaby jak najbardziej odpowiednia i takie bylo i jest zalozenie. Forum jest i pozostanie darmowe, w zadnym wypadku nie chcialbym dopuscic do syuacji, gdzie ktos za "datek" otrzymalby jakies tam wyroznienie na forum itp (chyba ze wiekszosc uzytkownikow zadecyduje inaczej). Koszty na dzien dzisiejszy 45$ abonamntu (platne co pol roku) za skrypt forum, oraz hosting w kei (otrzymalem oferte na przedłużenie za 200 zl netto) Ktos powie - drogi hosting, bo mozna za 100 czy 150 brutto, ale od razu odpowiadam - dzialalem w branzy IT kilka lat i nauczony doswiadczeniem, wole mic hosting u kogos duzego, sprawdzonego, nawet kosztem tych kilkudziesieciu zl wiecej rocznie. Co do uslug programistycznych - cena zalezna od tego co jest robione ( za drobne sprawy ok 50-100 zl netto, chyba, ze jest cos duzego, konkretnego do zrobienia - jak teraz aktualizacja czy tez przejsce na najnowsza sprawdzona wersje forum)

Reasumujac - wolalbym aby ktos wykupl jakas powierzchnie reklamowa , niz datki. mamy jeszcze troche czasu  (2 mies) do nastepnego abonamentu za forum, wiec moze sprawa z reklamami sie rozwinie. Jestem otwarty na propozycje.

Przepraszam za brak polskich znakow.

Podkreslam - FORUM JEST I BEDZIE DARMOWE i w zadnym wypadku nie bedziemy proponowali sprzedazy kolorow, funkcji itp za jakies datki.

• piotrpodhale lubi to

---

"Kto ma pszczoły, ten ma miód, kto ma dzieci, ten ma.. Cud."

Pozdrawiam Paweł

Słowian

Słowian

Guru forumowy

• Użytkownicy
  • 1324 postów
  • Imię:Łukasz
  • LokalizacjaOsiek/Olkusz
  • Typ ula:Wlkp, Wlkp 18-stki

No i git Paweł się wypowiedział dadzą rade reklamy to będą reklamy, jak nie to ściepniemy się po 5 zeta i będzie ok  ;) tylko jak mówi bez żadnych statusów 

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Pszczelarz Roku 2016
  • 1453 postów
  • Imię:Robert
  • LokalizacjaWarmia - okolice Bisztynka
  • Typ ula:Wielkopolskie

I o to chodzi .
A reklamy nie upierdliwie bombardujące wyskakującymi okienkami , tylko dyskretne linki . w jednym przeznaczonym do tego miejscu .

MAZI

MAZI

Guru forumowy

• Redaktorzy
  • 1016 postów
  • LokalizacjaJordanów Śląski
  • Typ ula:wielkopolskie i dadant 1/2 styrodur korpusowe

Debatujecie jakby chodziło o 300 000,00... A sprawa jest prosta - forum jest nasze i powinniśmy partycypować w kosztach jego utrzymania. Ja pierniczę! 300 PLN rozbić na chociaż 10-20 osób i wyjdzie śmieszna kwota PLN na głowę. Po co te dywagacje? Daro poruszył temat uważam, że słusznie, bo z jakiej racji jedna osoba ma ciągnąć ten wózek?

daro

daro

• Użytkownicy
  • 2402 postów
  • Lokalizacjapodlaskie

Wszystko jest legalne (ściepa) . Musi być widoczny przepływ gotówki i tyle.Dalsze propozycje ?

bogor

bogor

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaWyszków

jak wszystko legal, to dawaj numer konta i jedziemy bo im dłużej będziemy

gardłować to tym większa d..a wyjdzie.

A kto mi zabroni dorzucić się do ławeczki,przecie to nie sejmowa.

daro

daro

• Użytkownicy
  • 2402 postów
  • Lokalizacjapodlaskie

Nie dziś . :D

Wszystkim wszystkiegodobrego z Nowym Rokiem aby nie był  gorszy niż stary. ;)

P.S Mamy blisko siebie to jak co Bedziesz komisją rewizyjną. :o

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ślężańskie Miody | Stowarzyszenie "Polanka" | Wolne pszczoły