Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Mamy Prezesa !!!!


daro

Rekomendowane odpowiedzi

Były wojskowy to może zrobi porządek, puki co wrażenie pozytywne , Zobaczymy w Częstochowie koło kogo będzie siedział, - zaplecze dużo mówi o człowieku.

Przypomniał mi się takie powiedzenie hahahaha.gif

"Po dobrym Panie , lepszy nastanie" 

I tego się trzymajmy :D

 

PS

hi.gif

https://www.youtube.com/watch?v=oN3SxF050OY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadku rozumiem że  Wasze SPZM ( mam nadzieję  że  nie pokręciłem nazwy) jest po za strukturami PZP . Moim  zdaniem jednak nie możecie  bagatelizować  sytuacji w PZP bo to póki co  największy w Polsce związek pszczelarski - i sytuacja w nim ma wpływ -( chcąc-niechcąc) na całe polskie pszczelarstwo.( pozytywny lub negatywny). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej oczywiście rozumiem to , że duży może więcej , ale tylko jeżeli będzie chciał i umiał coś załatwiać dla pszczelarzy , a nie dla własnego biznesu ? :) bo jak by nie było nie jest to za bardzo dochodowa funkcja i dosyć skomplikowane są te rozliczenia dofinansowania dla pszczelarzy i pełne pułapek i użerania się z terenowymi kołami PZP , żeby na czas rozliczały się i na czas spływały do centrali wszystkie wnioski o dofinansowanie , rozliczenia , zapotrzebowania i inne dokumenty ;) A tu machina biurokratyczna jest spora i jedna osoba nie poradzi sobie i trzeba mieć grono mądrych współpracowników żeby to ogarnąć i jakoś ciągnąć.

Ale oczywiście życzę nowemu Prezesowi żeby to ogarnął

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i nachodzi mnie myśl , że władze się kolejny raz zmieniają ,
a Ból ( znany też jako "Kulfon - bimbrownik " ) pozostaje . . .
100_0562.JPG
Ten działacz związkowy jest mi dobrze znany ...
Na  4 Lubelskiej Konferencji w Pszczelej Woli ( 2013r.)  .
Oficjalnie propagował na Konferencji ( nie za darmo ) nielegalną produkcję spirytusu  :)
Odbył się wykład ,
publiczna produkcja
i publiczna degustacja .
Oczywiście wszystko w obiekcie szkolnym ...
Można ???

http://apis-polonia.eu/wp-content/uploads/downloads/2015/05/IV-LKP-2013-Materialy-konferencyjne.pdf

Kulfon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i nachodzi mnie myśl , że władze się kolejny raz zmieniają ,

a Ból ( znany też jako "Kulfon - bimbrownik " ) pozostaje . . .

attachicon.gifKulfon.jpg

.

Oficjalnie propagował na Konferencji ( nie za darmo ) nielegalną produkcję spirytusu  :)

Odbył się wykład ,

publiczna produkcja

i publiczna degustacja .

Oczywiście wszystko w obiekcie szkolnym ...

Można ???

 

http://apis-polonia.eu/wp-content/uploads/downloads/2015/05/IV-LKP-2013-Materialy-konferencyjne.pdf

Władze się zmieniają , a spirytus zawsze potrzebny :) 

Dlatego , jest obdarzany zaufaniem! Nie musisz się martwić ,że ,,czegoś" zabraknie :)

 

Dokąd nie zobaczę , że jakaś władza  zaczęła postępować racjonalnie , dotąd będę podchodził z dystansem i ironią do obietnic, oczekiwań i........ sam dbał o ,,swoje dobro" Najsmutniejsze jest w tym , to , że: w ostatnim czasie moje przewidywania się sprawdzały .Oby teraz było inaczej.

Nowym władzą życzę : powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.