Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Zaproszenie dla wszystkich pszczelarzy


Robi_Robson

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wydarzeniami jakie miały miejsce w 34 rocznicę stanu wojennego na największym forum pszczelarskim A.....
ZAPRASZAM wszystkich pszczelarzy którzy czują się urażeni postępowaniem administracji tamtego forum .
A konkretnie praktykami czynionymi od wielu lat przez Przemysława.G.
Jeśli nie chcecie pyskówek , obrażania innych za to , że mają inne zdanie i chcecie merytorycznych dyskusji na tematy pszczelarskie (i nie tylko)
To zapraszam Was do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego forum .
My jesteśmy tutaj po to , by wymieniać doświadczenia i dyskutować o naszej wspólnej pasji . A nie po to , by bić pianę .

Szczególnie zapraszam Leszka - Polbarta .
Jego sposób postrzegania pszczelarstwa daje nam często wiele do myślenia ...
Otwiera nam oczy na sprawy których nie zauważaliśmy mimo , że były naszym udziałem 
i jest zawsze na bieżąco ze światowymi nowinkami w dziedzinie pszczelarstwa ,  którymi zawsze chętnie się z nami dzieli .

Zapraszam na nasze forum .

Robert Wiśniewski

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie , bo niektórzy "młodsi stażem" nie wiedzą , że Polbart jest osobistym znajomym wielu z osób , które współtworzą to forum .
Nie wszyscy mają  pozytywne zdanie na temat Jego mateczek , ale Nie jest to powodem do darcia szat , czy skakania sobie do oczu .
A Leszek , jak to Leszek wciąż pracuje nad tym , żeby jego pogłowie było lepsze i lepsze .
Osób niezadowolonych nigdy nie zostawia bez załatwienia sprawy .
Raczej straci niż pozostawi swojego klienta niezadowolonego samemu sobie .
Ale ... nie będę słodził , bo to nie ten temat ;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na Polbarta. Nie znam osobiście i nie mam od niego matul, ale z chęcią poznam i nauczę się czegoś od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek.

No miejmy nadzieję że ta wiadomość dotrze do wielu.Tam jest sporo fajnych ludzi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zaproszenie , im nas będzie więcej tym większą rangę wśród pszczelarzy będzie miało Nasze Forum i pewnie i Leszek  "Polbart" też zawita u nas , wszak to będzie w jego interesie. Ale przydało by się zwerbować jeszcze kilku bardziej doświadczonych Kolegów z forum A ..

nawet przez kontakty osobiste , żeby podnieść rangę fachowości naszego Forum , a reszta pójdzie już samoistnie.

Pozdrawiam

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim Dzong Ivan    i 150kg z ula

No jeden nawet wylądował na słońcu,a drugi zebrał tyle miodu  http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3306700,koreanczyk-hung-il-gong-wyladowal-na-sloncu-tak-twierdzi-korea-polnocna,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie dam zdjęcia o jaką matkę mi chodzi bo nasze panie z forum nam urwą.....

Spokojnie Piotr, gdyby chłopaki nie dopowiedzieli wieku, ja bym to zrobiła :D Poza tym ja w sercu mam nadal 18 lat, spryt i figura też została na swoim miejscu, więc się nie ma o co obrażać, żadna siksa konkurencjom dla mnie nie jest :D  :D . A tak poważnie to ja na temat dodam tylko tyle. Jako administrator  amnezji napatrzyłam się na działania cara. Od zawsze manipuluje forum. Zmienia i kasuje posty, edytuje w taki sposób, aby ośmieszyć innych a wybielić siebie. O przyswajaniu kogoś tekstów i wpisywaniu w swoje wypociny nie wspomnę, bo o tym i głośno nie raz były sprzeciwy na forum. Tyle tylko że tak jak powody mojej rezygnacji czy podziękowania dla ludzi wylądowały w koszu tak i każdy głos sprzeciwu natychmiast zostaje usunięty. Mimo tak rażących zajść wielu nadal wierzy w uczciwość caratu, bo sam guru daje na to przyzwolenie . Za pracę informatyka, pan PG dostał nieograniczoną władzę  a właściciel stał się  jego marionetką. Taki był powód mojego odejścia, nikt nie ma prawa moderować ani kontrolować cara, a efekty widać już po pól roku

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się Joasiu mylisz . Właściciel dobrze wie co robi i to Car marionetką. Podskoczył i dostał lekcję posłuszeństwa. To facio kuty na cztery łapy.Byli jedno w PZP drugie  w Polance (jak jeszcze było można coś ugrać). Wiele innych spraw przy których chłopak na wózku inwalidzkim to pikuś. Swoją drogą sporo wiem jak na człowieka który nie zagląda. A nie tylko prawda na wierzch z czasem wypływa , gó**o też . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.