Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Słoje na miód


Słowian

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i nasze Panie ;)

 

 Interesuje mnie temat słoików na miód, myślę nad całą paletą było by na dwa sezony ;). Na wiadomym forum był temat niedawno o słojach, i jakiś kolega wstawił kontakt czy link do fajnych słoików z odlanym plastrem miodu na słoju za fajna cene 70 -kilka groszy. Dodatkowo w cenie transport przynajmniej dla mnie bo była to południowa polska  :) , kojarzy ktoś tego producenta i ma jakieś namiary ewentualnie mógłby ktoś luknąć na amnezje bo ja nie mogę z wiadomych przyczyn  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję huta szkła Moszczenica.

Zakrywki fi 66 wzór 1 z załącznika 
Cena  16,80zł/100szt brutto
 
Zakrętki fi 82 litografia miód ceny od 19,00zł/100szt
 
Zakrywki fi 82 złote białe cena 17,80zł100szt brutto
Fi 66 złote białe Cena 15,00zł/100szt brutto
TO-900x8   Cena 74,00zł/100szt brutto
TO-450x8   Cena 58,00zł/100szt brutto
Słoje TO-500x8 Cena 58,00zł/100szt brutto
Słoje TO-346 Cena 50,00zł/100szt brutto
Słoiki pakowane w zgrzewki
Rysunki słoików w załączeniu.
 
Ważne  Nalew w słoiki TO-450 i TO-500 jest taki sam - różnią się kształtem i oznaczeniem producenta - który sugeruje iż jest mniejszy a podał na słoiku nalew nominalny gdy na słoiku TO- 500 jest podany całkowity nalew.
Zakrywki fi 82 miód Ceny od 19,00zł/100szt brutto
 
 
Ceny słoi z dostawą do Pana  przy zamówieniu minimum 1 palety
Możliwy mix słoi na palecie
Dostawa samochodem z windą i wózkiem paletowym.
 
Płatność: pobranie
 
Jeśli jest Pan z okolic Łodzi lub Piotrkowa Trybunalskiego proszę o informację - podam ceny w naszym magazynie.
 
pozdrawiam serdecznie
Tomasz Barceluk
 
victoriasloje@gmail.com

 
--
Opakowania Szklane Victoria
Rękoraj 47
97-310 Moszczenica
606-730-480
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko trochę drożej i chyba bez graweru plastra miodu  :(

 

Daro do Moszczenicy napisałem, zobaczymy co odpiszą, widzę tam że w mailu wysłał ci jakieś załączniki, przesłał byś mi na maila jak jeszcze to masz bym sobie obczaił ;)

 

Na bank około max 3 miesiące temu na amnezji była dyskusja o tym i oferta całej palety z plastrem miodu z boku z dostawą za ok  75 gr. dobra cena zajrzał by ktoś bo nie mogę tego znaleźć a nie mam opcji użyć wyszukiwarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja myślałem o tym słoiku.Zeszłego roku pakowałem na próbę 150 takich słoików.

Tego roku chciałbym połowę swojego miodu tak zapakować.Ludziom się podoba i wyróżnia się od innych miodów i miodopodobnych przetworów.Jest droższy u mnie w hurtowni na miejscu po 1zł,ale chyba warto.PK

0,9L%20Mi%C3%B3d-228x228.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najciekawsza chyba ta oferta: http://sklep.krauz.com.pl/S%C5%81OIKI/500%20-%201000?product_id=111

 

875 zł za 1080 szt słoi ozdobnych z dostawą to chyba dobra cena  :) , mają też rózniste wieczka za 1000 zł było by wszystko  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią słoiki http://sklep.krauz.com.pl/S%C5%81OIKI/500%20-%201000?product_id=110od http://sklep.krauz.com.pl/S%C5%81OIKI/500%20-%201000?product_id=111 wygląd i opis taki sam a pierwszych mniej i droższe.

Tu Kruz ma na aledrogo komplet z wieczkiem ale słoik zwykły http://allegro.pl/sloik-0-9l-wieczko-pszczola-0-98-zl-zestaw-i5983368355.html

 

Ja też planuję zakup palety. O 1/3 taniej niż w lokalnych hurtowniach. Jakby tak zrobić listę osób z forum to hurtowo daliby nam upust :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie moje Stowarzyszenie załatwiło dla całego "koła" dostawcę słoików i zakrętek , cena wyszła o 1/3 niższa niż jak bym zakupował w najtańszym sklepie w mojej okolicy. Oto zalety Koła lub Stowarzyszenia przy zakupie hurtowym bezpośrednio od producenta. Warto należeć do jakiegoś zgromadzenia pszczelarskiego bo niedawno Koledzy pytali na naszym forum czy warto - więc piszę WARTO.

Pozdrawiam

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ten słoik ma ponoć jeden mankament: otóż wg firmy BARĆ z Biszczy, którzy także mają je w ofercie nie da się w nie zmieścić 1,25kg miodu. Niby podane jest 0,9 litra ale troszkę brakuje. Zamówiłem na próbę i zobaczę czy da się wcisnąć 1,25 bo mam tak już na etykiecie :( może ktoś coś wie już na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka cena  ja kupiłem paletę -

TO-900x8   Cena 74,00zł/100szt brutto
TO-450x8   Cena 58,00zł/100szt brutto
Słoje TO-500x8 Cena 58,00zł/100szt brutto
Słoje TO-346 Cena 50,00zł/100szt brutto
Słoiki pakowane w zgrzewki
Rysunki słoików w załączeniu.
 
Ważne  Nalew w słoiki TO-450 i TO-500 jest taki sam - różnią się kształtem i oznaczeniem producenta - który sugeruje iż jest mniejszy a podał na słoiku nalew nominalny gdy na słoiku TO- 500 jest podany całkowity nalew.
Zakrywki fi 82 miód Ceny od 19,00zł/100szt brutto
 
 
Ceny słoi z dostawą do Pana  przy zamówieniu minimum 1 palety
Możliwy mix słoi na palecie
Dostawa samochodem z windą i wózkiem paletowym.
 
Płatność: pobranie
 
Jeśli jest Pan z okolic Łodzi lub Piotrkowa Trybunalskiego proszę o informację - podam ceny w naszym magazynie.
 
pozdrawiam serdecznie
Tomasz Barceluk
Opakowania Szklane Victoria
Rękoraj 47
97-310 Moszczenica
606-730-480
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te komórki wybijają się .Litr od Piotra poszedł w błoto. Komórka wypadła. Słoiki jak słoiki .

masz na myśli ten słoik 0,9 ?Jeśli tak to trochę niepokojące szczególnie przy wysyłce miodu kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Nie wiem jaka cena  ja kupiłem paletę -

TO-900x8   Cena 74,00zł/100szt brutto
TO-450x8   Cena 58,00zł/100szt brutto
Słoiki pakowane w zgrzewki
Płatność: pobranie
(...)
pozdrawiam serdecznie
Tomasz Barceluk
Opakowania Szklane Victoria

Rękoraj 47

97-310 Moszczenica

606-730-480

 

Wziąłem paletę, miks słoików, od tego dostawcy co Daro. Jestem zadowolony. Daro - dzięki za podpowiedź. 

(TO-900 po 0,72 za sztukę, TO-500 po 0,57 za sztukę, zakrywki fi 82 po 0,19zł - cena z dostawą do domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że można liczyć na życzliwość kolegów. Ja natomiast kupiłem słoiki 0,9 l w cenie 65 groszy za sztukę.

Ale, nie są foliowane po 8 sztuk, tylko luz w palecie 864 sztuki. I to jest minus (wolę foliowane). Ani jeden słoik nie rozbity. Firma ZHU Iwona.

...........................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale, nie są foliowane po 8 sztuk, tylko luz w palecie 864 sztuki.

Chłop sprzedaje też i takie ale - tanie mięso psy jedzą . Jak kto może całą paletę wstawić i z niej brać . Ja tak nie mam i w nosie mam się gibać . Nie mogę wstawić palety z tira na podwórko. Jednym słowem totalna porażka. U mnie + nakrętki i małe pizdółki w kartonach.

Boddan a ile za transport ? Gratis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.