Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

25 finał WOŚP


sławul

Recommended Posts

Nawet jak przekażą 60% procent z całej zbiórki, to i tak jest spory sukces. Dacie kasę czy nie wasza sprawa, wasz portfel, nic mi do tego.

 

W mojej opinii, Robią Zajebistą Robotę. Na aukcje lokalną WOŚP oddałem parę słoików miodu i do puszki też wrzucę, bo wierzę w ich misję i to że robią coś ważnego.

 

Co wy zrobicie zależy od was.

 

Pozdrawiam,

Daniel

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

U synka w szkole w tym roku zbierali na hospicjum i dla Polaków na wschodzie - 100% poszło do potrzebujących, ludzie poświęcili swój czas, pieniądze, paliwo... Za darmo.

MAZI, tak na prawdę żadna większa inicjatywa nie jest "za darmo" kwestia kto te koszty pokryje.

Żeby nie rozpalać emocji związanych z formami pomocy, dam przykład bardziej neutralny.

 

Prezesuję naszemu kołu pszczelarskiemu i w sumie też można powiedzieć że koło działa "za darmo"

Tylko że to za darmo znaczy, że sekretarz wydrukuje kwity na swoim papierze, tuszu i drukarce, ja pojadę na odprawy swoim samochodem i na swoim paliwie, skarbnik wysyła dokumenty ze swoimi znaczkami itd. itp. Dla członków koła jest to za darmo a w praktyce po prostu koszty funkcjonowania są przerzucone na tych aktywnie pracujących.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uważam że nie ma co dyskutować. Akcja jest słuszna , bo przynosi pomoc potrzebującym i wszystko. Pewnie że zawsze coś można zrobić lepiej czy dokładniej ale my ludzie z natury jesteśmy ułomni i tak urządzony jest świat. A najgorzej z takimi co :

"Na ustach ma miód , a w sercu lód"

  • Lubię 3
Link to comment
Share on other sites

Nie jestem za bojkotem wośp czy ostrym atakowaniem tej dobrze powiedziane "instytucji" , ale dla wyważenia sobie opinni możecie zerknąć tu, daje do myslenia. Żeby wyrobić sobie zdanie o czymś trzeba by posłuchać opinni z dwóch stron a w telewizji i wszedzie na około jesteśmy atakowani tylko (prakrycznie w 99 %) pozytywami dlatego warto czasami posłuchać alternatywy, oglądnijcie bo wydaje mi się że warto.

 

 

https://youtu.be/KN2fI2MhWZ0

 

Ps. proszę użytkowników mające inne zdanie o powstrzymanie swoich emocji każdy ma swój pogląd na takie sprawy, ważne żeby się szanować nawzajem   :D

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Dziwne są niektóre wypowiedzi. Matka Kurka wygrał jak dotąd wszystkie sprawy z Owsiakiem. Sąd nakazał mu po raz trzeci przedstawić kwity, czego on nie ma zamiaru zrobić. Owsiak każe wyprowadzać ochronie  dziennikarza zadającego niewygodne pytania ... Ale dla niektórych to jest ok... A serduszka w szpitalach nawet są na ścianach - nie wszystko co jest oklejone, jest od niego... Miłego złudzenia , że jedynie pomagacie biednym, a nikt Was przy tym w jajo nie robi.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

proszę użytkowników mające inne zdanie o powstrzymanie swoich emocji

 

Inni maja powstrzymywać swoje emocje , a ty swoje emocje budujesz na prawdzie zmontowanej przez telewizję sterowaną przez dyktatora ,

który na każdego znajdzie haka , dorobi ideologię i każdego zeszmaci .

Nie będę rozwijał tematu , bo do niczego dobrego to nie doprowadzi .

 

Kto nie chce niech nie pomaga , kto jest za niech gra z WOŚP

Ale proszę SWOJĄ PRAWDĘ zmontowaną z pojedynczych słów wyrwanych z kontekstu z różnych wypowiedzi co widać gołym okiem pozostawić dla siebie i na tym forum jej nie udowadniać .

 

Górale wiedzom najlepiej , że prawdy bywają różne . :)

 

Jeszcze raz powtórzę . Hejterów nam tutaj nie potrzeba ! Dość mamy tego na ulicach , w rządzie itd.

To forum tego nie potrzebuje !

 

 

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

"To forum tego nie potrzebuje..." To zamknij temat skoro aż tak Ci przeszkadza czyjeś odmienne zdanie. Innych nazywasz dyktatorami, a sam zabraniasz innym pokazać swojego punktu patrzenia na sprawę. Przyganiał wiadomo kto komu...

Link to comment
Share on other sites

Owsiak w ,,Na Przełaj ,, prowadził TPChR .

Robert -

 

na prawdzie zmontowanej przez telewizję sterowaną przez dyktatora

Nie zmontowana , to jest prawda. 

Dlaczego Orkiestra jest uprzywilejowana w dostępie do TVP ?

 

To forum tego nie potrzebuje !

Ma być po Twojej linii ?

16 minuta filmu.

25 minuta.

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Guest PawelKS3

Panowie, zróbcie takie pospolite ruszenie jak Owsiak i będziecie konkurencyjni.

Nie dzielmy się tylko jednoczmy, po jaką cholere wyszukujemy sobie wrogów???

Nie pasuje WOŚP to zróbcie inną zbiórke i gitara.

Podobno mamy demokracje więc nikt nikomu nie zabrania działać.

  • Lubię 3
Link to comment
Share on other sites

"To forum tego nie potrzebuje..." To zamknij temat skoro aż tak Ci przeszkadza czyjeś odmienne zdanie. Innych nazywasz dyktatorami, a sam zabraniasz innym pokazać swojego punktu patrzenia na sprawę. Przyganiał wiadomo kto komu...

Robert -

Nie zmontowana , to jest prawda.

Nie ma sprawy .

Zamykam dziób .

Róbta co chceta . (A ja będę robił swoje . Idę na aukcje WOŚP kupić kilka niepotrzebnych mi rzeczy )

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

 

Jako że miało być nie politycznie temat zamykam .Sorry . Zarzucono mi politykierstwo a mi na takich pierdołach nie zależy więc przepraszam Tych co polubili . Temat zamknięty dalej z powodów jak wyżej.

Edited by daro
żale i skargi na moderatora
  • Lubię 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.