Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ankieta na Debiutanta oraz Pszczelarza Roku


Paweł

Wybór Debiutanta oraz Pszczelarza 2016 roku  

46 members have voted

  1. 1. Debiutant 2016r.

    • Emik3
      14
    • kri
      1
    • Ewunia
      13
    • PawelKS3
      15
    • Kubek33
      9
    • Nacek
      2
    • siverit
      8
    • hucul
      8
  2. 2. Pszczelarz 2016r.

    • Tadek11
      6
    • daro
      8
    • piotrpodhale
      12
    • joasia
      6
    • Imker
      2
    • Słowian
      9
    • Mazi
      1
    • Bohtyn
      7
    • Boddan
      0
    • Robi_Robson
      20
    • bogor
      1
    • Xpand
      2
    • Ślężańskie Miody
      2


Recommended Posts

Tak pierdzielisz jakbyś miał usunięty co drugi post. :angry:

 

Piotr nie chodziło mi o ciebie, tylko o tego pierona Dara :D  on bardziej na poglądy polityczne wrażliwy :D a ty na przekleństwa :D tzn.ma takie same jak moje :D tylko bardziej wrażliwy na ich wylewanie na forum  :D

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle szkoda ze nie widać adresów IP użytkowników teź by co nieco wyszło. Bo ktoś albo jest głupi albo ślepy jak nie widzi co się dzieje :)

Link to comment
Share on other sites

Rozwiązanie problemu jest w zasadzie proste .Dwie grupy liderów , nowicjusze w jednej i prezesi w drugiej grupie , ale tak żeby jedni nie mogli głosować na drugich . Przykładowo do roku nowicjusz  Jeśli jest możliwość ustawienia tak forum .Druga sprawa taka , że bym chciał  się  przyznać do jednej sprawy , ale się boję .

Link to comment
Share on other sites

Rozwiązaniem problemu będzie jak na ambrozji... jedno konto na jeden adres IP.... no może nie całkiem skuteczne no ale nie będzie takiej dziecinnej zabawy jak teraz

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Rozwiązanie problemu jest w zasadzie proste .Dwie grupy liderów , nowicjusze w jednej i prezesi w drugiej grupie , ale tak żeby jedni nie mogli głosować na drugich . Przykładowo do roku nowicjusz  Jeśli jest możliwość ustawienia tak forum .Druga sprawa taka , że bym chciał  się  przyznać do jednej sprawy , ale się boję .

 

 

Zdzichu wal smiało nie bój się admini/mody są spoko wiem po sobie za takie wybryki na amnezji dostał bym minimum  odpoczynek :D

 

Tak że mów co ci na wątrobie siedzi, mimo wszystko bedę cię bronił :D bo widzę że cie coś gryzie  

Link to comment
Share on other sites

 

Dziwne bo ja flaszek nie pijam i normalne posty znikały... a najlepiej znikają takie co są już kilka stron wcześniej... wiem wiem pewnie nikt nic nie wie

To choć mniej więcej napisz temat. Słowian ja nie chcę wojen . Jak kto poklnie to sobie opinię wystawia i tylko sobie . Zobacz ja tylko usunąłem a Robert się nie odzywa. :D

A co by było jak byście sobie te poglądy wymieniali do woli. ?

Niczego więcej ja nie usuwam. Nawet jak mnie k.rw trąca.

Link to comment
Share on other sites

To już 3 użytkownik co nie może się do mnie dostać więc lewacki wywiad niestety działa :(

 

Jak się nie da to piszcie na czarnota2@o2.pl

 

Zostałem zablokowany przez swoje poglady polityczno-owsikowe  :D

 

Ps. znowu jaja Ewunia ponownie zrównała sie z Emikiem , cos mi to gównem śmierdzi że na tyle głosów non stop jest remis :D

 

Ewunia nie mam nic do ciebie, niech tylko wygra jedno z was nie róbcie jaj  :D

Link to comment
Share on other sites

Też bym obstawiał na tym jak się tak głebiej zastanowić to miało by to sens, niby taki prawicowy, popiera moje poglady ale czyści wszystko o polityce (przekleństwa mu nie przeszkadzają :D )a to może być wszystko dla nie poznaki a tak naprawdę działa przeciwko :D taki lewicowy Konrad Wallenrod pieron jeden :D :D  2smiejsie.gif  2smiech2.gif  2smiech.gif

 

Ps. a Robert jest na bibie w pszczelej odezwie się jak wytrzeźwieje i złapie kontakt z rzeczywistością :D 

Link to comment
Share on other sites

 

Daro, sam sobie napisałeś - SPRAWCA ZAMIESZANIA, to sie teraz tłumacz

 To nie ja. Te Słowian blondynko a skrzynki zapełnionej nie masz ? Jak na stare rozmowy dochodzą a nowej zacząć nie możecie bo Pan zapomniał że nie ma studni bez dna.

Link to comment
Share on other sites

Daro ty brunecie upaplany w smole 2smiejsie.gif  , studiowałem informatykę (nie skończyłem rzuciłem tym na 4 semestrze sam :D ) jestem po technikum telekomunikacyjnym oraz informatycznym :D :D

 

Daro wtopa na całej linii :D

Link to comment
Share on other sites

To już 3 użytkownik co nie może się do mnie dostać więc lewacki wywiad niestety działa :(

 

Jak się nie da to piszcie na czarnota2@o2.pl

 

Zostałem zablokowany przez swoje poglady polityczno-owsikowe  :D

 

Ps. znowu jaja Ewunia ponownie zrównała sie z Emikiem , cos mi to gównem śmierdzi że na tyle głosów non stop jest remis :D

 

Ewunia nie mam nic do ciebie, niech tylko wygra jedno z was nie róbcie jaj   :D

Słowian ja się nie zgłaszałam do nominacji na debiutanta :) . Nie mam wpływu na to, co dzieje się  w ankiecie,nie wiem kto robi sobie jaja.Ale uważam ,że na debiutanta roku 2016 na pewno nie zasługuje a ni ja ani Emik.Jeśli jest taka możliwość to chce swoje głosy oddać PawłowiKS3 moim zdaniem jest najlepszym kandydatem na debiutanta. I niech się wreszcie skończy ta zabawa z głosami. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

No w zasadzie to ja wspominałem na początku, że jak się zarejestrowałem na forum w listopadzie to jaki ja mogę być debiutant na forum. Najwyżej na koniec obecnego roku miałbym w tej kwestii coś do gadania.

Powinny być dwie kwestie, raz kto nominowany na debiutanta, a dwa kto taką nominację chce przyjąć :).

 

Ja też chce się pozbyć głosów na mnie oddanych (nie obrażając oczywiście osób, które te głosy oddały) i przekazać je komukolwiek a najlepiej Ewuni :P, jeśli w ogóle taka opcja jest :). W przyszłych wyborach jeśli będzie taka opcja to mogę wystartować na debiutanta. Teraz to taki ze mnie debiutant, że ho ho, ule w piwnicy stoją a moje pszczoły jeszcze się nie wygryzły :).

Link to comment
Share on other sites

 

studiowałem informatykę (nie skończyłem rzuciłem

No i dlatego skrzynki nie opróżniasz.

 

Ja też chce się pozbyć głosów na mnie oddanych

To nie Twoje głosy. Kurde nie spinajcie się tak bo wam zwieracze puszczą. Zabawa ? Pamiętacie  co to jest ?

Link to comment
Share on other sites

Co innego jest jak ktoś robi fikcyjne konta po to tylko aby oddać głos i zapomnieć. Tak jak napisałem Piotrowi - zarejestrowałem się, przeglądam, czytam, zdobywam wiedzę. Nigdy nie będzie ze mnie pszczelarz ale bardzo bym chciał zakupić albo zostać obdarowanym przez Emika takim słoikiem miodu. Bo inaczej smakuje kupny, lokalny a od znajomego, który się stara i czeka na konstruktywną krytykę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.