Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ankieta na Debiutanta oraz Pszczelarza Roku


Paweł

Wybór Debiutanta oraz Pszczelarza 2016 roku  

46 members have voted

  1. 1. Debiutant 2016r.

    • Emik3
      14
    • kri
      1
    • Ewunia
      13
    • PawelKS3
      15
    • Kubek33
      9
    • Nacek
      2
    • siverit
      8
    • hucul
      8
  2. 2. Pszczelarz 2016r.

    • Tadek11
      6
    • daro
      8
    • piotrpodhale
      12
    • joasia
      6
    • Imker
      2
    • Słowian
      9
    • Mazi
      1
    • Bohtyn
      7
    • Boddan
      0
    • Robi_Robson
      20
    • bogor
      1
    • Xpand
      2
    • Ślężańskie Miody
      2


Recommended Posts

Zaspokojona jestem  :P a nagroda to wasze uznanie  ;)

 

 Winszuję otrzymanego wyróżnienia , 'zarobiłaś'  , .... winszuję !!

  

 

No i się narobiło ;)

Nie wyrywajcie się tak z nagradzaniem Ewuni, bo to ja pierwszy powinienem ją nagrodzić :D

 Pawle! winszuję  równie serdecznie  ....

hmmmm  jakoś tak się doczytałem : domagasz się , jako pierwszy "nagradzać Ewunię ??? Czy  jako jedynym 'nagradzającym' być ....

;)  ;)  ;)  ;)  :)

   Robert, Piotr  : Wam równie serdeczne winszowania  , winszowania , winszowania .... :)

PF 

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla zwycięzców i tych którzy "śliznęli "się o podium .Znaczy się Słowian rżniemy co , bo nie bardzo rozumie , ul czy-chodzi o debiutantów .

 

Powiem tak oczywiście chodziło mi o ul, ale Ewa jest taka luzacka ze napisze ze jak debiutantka nie będzie miała nic przeciwko to możecie i Ja :D :D: D

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak oczywiście chodziło mi o ul, ale Ewa jest taka luzacka ze napisze ze jak debiutantka nie będzie miała nic przeciwko to możecie i Ja :D :D: D

,,łóżko nie motocykl nikt nie zginie" ale rżnąć się nie pozwolę :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

A ja po wynikach i tajnych rozmowach Robert , Ewunia podejrzewam spisek. Pewnie mający na celu zdobycie ula i flaszki . :angry::huh::o

 

Też tak twierdzę, i dlatego w następnym roku głosujemy bez mozliwości zmiany głosu jak przy urnie raz oddany i amen w pacieżu :D wtedy nie bedzie jaj i kombinacji :D

Link to comment
Share on other sites

Będziemy bedziemy :D tylko głosy jak wyżej raz na amen i wapniaki out :D w końcu ja :D i bedzie dobrze :) , takie ankiety ruszają forum przynajmniej coś się dzieje :D

 

Paweł już się określił co do nagrody ale skubany bezczelny :D 12-ramkowca sobie zażyczył z dennica na siatce i do tego jeszcze z poławiaczem pyłku  :D

 

Bezczelna ta dzisiejsza młodzież :D  2smiejsie.gif

Link to comment
Share on other sites

I trzeba będzie pomyśleć czy to w ogóle organizować. :huh:  

Piotr pewnie trzeba, przez takie nagrody jak ul od Słowiana   :P  :P  forum zyskuje nowych forumowiczów :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim bardzo dziękuję za głosy , które od Was otrzymałem .
Osobiście uważam , że inni np Darek i Tadek bardziej ode mnie na tytuł Pszczelarza Roku zasługują .

Gratuluję Piotrowi kolejnego tytułu .
Tytuł w  pełni zasłużony .
Nie da się ukryć , że Piotr jest jednym z najaktywniejszych i najbardziej kompetentnych naszych forumowiczów .

Gratuluję również Debiutantom Roku
Pawłowi
i Ewuni którą miałem przyjemność poznać osobiście w czwartek .
Żałuje tylko , że z przyczyn niezależnych od nas nie było czasu na dłuższą pogawędkę ...
Ale co się odwlecze ... ;)
Powiem Wam w wielkiej tajemnicy ( tylko nie mówcie nikomu  ;)   )  , że to fajna laska .
Gratuluję również Emilowi , który dla mnie osobiście jest  trzecim (ex aequo) debiutantem roku !
Na finiszu został co prawda nieznacznie z tyłu  , ale przez cały czas trwania głosowania cała trójka szła "łeb w łeb" ,
Co pokazuje , że cała trójka , to nasi najbardziej doceniani przez forumową społeczność debiutanci .
Liczba głosów  wskazuje , że  to nie przypadek ,tylko w pełni zasłużone podsumowanie Waszej forumowej aktywności .
23_130_2.gif

Wszystkim innym nominowanym , oraz tym co w tym roku nominowani nie byli powiem , że nie martwcie się . Wy też jesteście dla nas ważni .
Każdy z Was jest na swój sposób Pszczelarzem Roku .
Każdy z Was odnosi swoje własne mniejsze , lub większe sukcesy .
Tym razem się nie udało w naszej zabawie  , ale zmobilizujcie się ... bierzcie aktywniejszy udział w życiu naszego forum .
Za rok może to Wy w oczach Kolegów i koleżanek zasłużycie na najwyższe uznanie .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przebieg głosowania jak w każdych wyborach wzbudzał duże emocje . Nie wszystkie pozytywne i niektóre absolutnie niepotrzebne .
To jest zabawa , a nie wyścig po "złote kalesony" .
Pokazuje to , że koniecznie trzeba zmienić zasady głosowania .
Do tej pory pozostawiliśmy dużą dowolność interpretacji .
W przyszłości konieczne stanie się jednak stworzenie szczegółowego regulaminu głosowania .
rtfm.gif
Ale na to jest cały rok .
Rok pełen niewiadomych ... 



Moja osobista prośba .
Nie dajcie się ponosić emocjom . Nie zepsujcie tego forum .
Wszechobecna nienawiść nie jest tutaj potrzebna .
Nikt nie chce wprowadzać tutaj rygoru jak na wiadomych forach .
Ale jeśli hejterzy będą chcieli tutaj dawać upust swoim nienawistnym zapędom ,
to nie będzie innego wyjścia , jak użyć mocno zakurzonych instrumentów przymusu bezpośredniego .
breakpc2.gif
Mam jednak nadzieję , że nieliczni mąciciele opamiętają się i nie zepsują tutaj atmosfery .
Co będzie z korzyścią dla nas wszystkich .
hug.gif

Robert


 

  • Lubię 4
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Tobą w 100% Robert i trochę moich grypowo - łóżkowych przemyśleń dla adminów.....

 

Myślę, że przyczyna emocji w tym i tych złych był brak jasno określonych zasad głosowania i zbyt długi termin głosowania.

Proponuje aby termin był krótszy np tylko 1 tydzień ale poprzedzony akcją informacyjną o głosowaniu np przez cały grudzień (jakiś pasek na głównej stronie), rozsyłaniem wiadomości na priv itp

Myślę że również dobrym obyczajem było by zapytanie nominowanego czy chce startować w plebiscycie - bo chyba tak to się powinno nazywać -

 

Plebiscyt na Pszczelarza/Debiutanta Roku 20... Forum Banicja

 

Powinniśmy również określić minimalny czas bycia na forum dla debiutantów tak byśmy mieli możliwość poznania ich - moja propozycja debiutantem można zostać po 6 miesiącach pobytu na forum przez pierwsze 2 lata kalendarzowe.

 

I zapraszam do dyskusji, podawania swoich propozycji tak by admini mieli z czego wybierać :D

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Ty się nie podlizuj tylko stawiaj. :D :D

Uzgodnijmy termin , spotkajmy się wspólnie i na pewno postawię .

Chodzi mi coś po głowie ... zhm.gif Nie no ... w tym roku musimy już coś zrobić ...drinkwine.gif

Może i Ewunia ze swoją ekipą zechce się przyłączyć ?

0001PWE89Q20UD7X-C122-F4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uzgodnijmy termin , spotkajmy się wspólnie i na pewno postawię .

Chodzi mi coś po głowie ... zhm.gif Nie no ... w tym roku musimy już coś zrobić ...drinkwine.gif

Może i Ewunia ze swoją ekipą zechce się przyłączyć ?

0001PWE89Q20UD7X-C122-F4.jpg

 

 

 

To sie bedzie dzialo :D  :D  :D , a tak na powaznie :)  to GRATULACJE dla zwyciezcow B)  B)  B)

Link to comment
Share on other sites

  • Paweł unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.