Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ankieta na Debiutanta oraz Pszczelarza Roku


Paweł

Wybór Debiutanta oraz Pszczelarza 2016 roku  

46 members have voted

  1. 1. Debiutant 2016r.

    • Emik3
      14
    • kri
      1
    • Ewunia
      13
    • PawelKS3
      15
    • Kubek33
      9
    • Nacek
      2
    • siverit
      8
    • hucul
      8
  2. 2. Pszczelarz 2016r.

    • Tadek11
      6
    • daro
      8
    • piotrpodhale
      12
    • joasia
      6
    • Imker
      2
    • Słowian
      9
    • Mazi
      1
    • Bohtyn
      7
    • Boddan
      0
    • Robi_Robson
      20
    • bogor
      1
    • Xpand
      2
    • Ślężańskie Miody
      2


Recommended Posts

Słowian ---Obiecałeś , pierwszemu od góry przy obecnym , niezmienionym ustawieniu.Ale to ma być tylko dla Twojej wiadomości , bo zaraz przewalutują tabelę .

 

W sumie miało by to jakiś sens, bo sam na niego głosowałem i na siverita, ale czy było by to sprawiedliwe ?? :(

Link to comment
Share on other sites

U mnie słowo droższe od pinindzy :D , taki już jestem co poradzę, staram się ze wszystkich sił nie rzucać słów na wiatr, jak mówiłem tak bedzie dostaniecie po kilka listewek i kawałek siatki na dennice do samodzielnego montażu :D

 

ps. ktoś zabrał Piotrowi jeden głos i Pawłowi w debiutach też, pewnie to ten obrażony kolega :D

Link to comment
Share on other sites

Panowie trzeba by jakoś to towarzystwo zmobilizować do głosowania bo jak dotąd głosowało 35 użytkowników a policzyłem że przez ostanie 24 godz. logowało się 56 osób.

 

 

Kolejna sprawa to opcja "usuń mój głos" która używany jest przez część użytkowników tego forum jako zabawka do zmiany wyników co drugi dzień. 

Proszę twórców tego głosowania o poważne zastanowienie się nad tą opcją.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Składam wniosek aby począwszy od przyszłego roku , moderatorzy i administratorzy nie uczestniczyli w wyborach na pszczelarza roku w następnych edycjach konkursu , jeżeli takie będą . Bo teraz to tak wygląda że będą sobie sami nagrody fundować i tytuły wręczać . A poza tym nam chodzi o propagowanie forum ,  więc jak naczalstwo będzie konkursy wygrywać to będzie to źle wyglądało propagandowo. Jak by co to ja cegiełkę na fundusz nagród dam.

Pozdrawiam
Tadek

  • Lubię 4
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobra inicjatywa, Wy stare wyjadacze w kąt, to może będę miał jakieś szanse za rok :D !!!!

 

Nie jestem modem/adminem ale składam jako zwykły użytkownik swój wniosek : Od następnych wyborów raz oddany głos nie może być cofnięty jak przy urnie, raz wrzucisz nie da się cofnąć :D , żeby nie było jaj i kombinacji 

 

Amen :D

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

No ja nie wiem, niby tak, ale z drugiej strony podczas zamysłu konkursu na pszczelarza nie było mowy o jakichś specjalnych nagrodach finansowych na ten cel przewidzianych, a o randze na forum jako pewien sposób wyróżnienia za wybitne osiągnięcia dla działalności forum.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

tu nie chodzi o nagrody Emik tylko żeby nie było kombinacji, jak ktos głosuje na pszczelarza/debiutanta roku 15 to robi to dopiero w 16 i wie na kogo oddać głos bo dany że tak się wyrażę okres rozliczeniowy minoł :D wszelakie zasługi podczas głosowania w styczniu powinny być zapisywane w pamięci na konto delikwenta przy wyborach następnych, za rok. To takie moje małe sprostowanie, ale pamietajcie nie spinać się za bardzo przecież to tylko zabawa, choć też dobrze aby była uporządkowana :D

Link to comment
Share on other sites

Bez spinki jak pisze Słowian - patrzę na wyniki głosowania jak wędrują głosy od "Pawła do Gawła" - przypomina to zabawę małych dzieci  - ja, ja jestem.

Raz oddałem głos za konkretne osiągnięcia konkretnym osobą i nie ma namawiania - słuchaj przenieś głos na mnie.

Tak więc dwie rzeczy do zmiany:

- adminowi i moderatorom dziękujemy za udział w rywalizacji

- tylko raz głosujemy i nie możliwości zmiany.

Inne propozycje:

- prawo głoswania mają osoby będące na forum minimum pół roku,

- może by dobrowolną ściebke  na nagrody zrobić - kto chce jakąś złotówkę wpłaci.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Bez spinki jak pisze Słowian - patrzę na wyniki głosowania jak wędrują głosy od "Pawła do Gawła" - przypomina to zabawę małych dzieci  - ja, ja jestem.

Raz oddałem głos za konkretne osiągnięcia konkretnym osobą i nie ma namawiania - słuchaj przenieś głos na mnie.

Tak więc dwie rzeczy do zmiany:

- adminowi i moderatorom dziękujemy za udział w rywalizacji

- tylko raz głosujemy i nie możliwości zmiany.

Inne propozycje:

- prawo głoswania mają osoby będące na forum minimum pół roku,

- może by dobrowolną ściebke  na nagrody zrobić - kto chce jakąś złotówkę wpłaci.

 

 

Ogólnie to jak robiłem ankietę to w chwili obecnej na forum o ile dobrze pamiętam nie ma możliwości, żeby głos mógł być oddany bez możliwości jego cofnięcia. Ba, nie ma nawet opcji utworzenia ankiety na określony czas. Teoretycznie skakaniu głosów w ankietach w takiej postaci jakie są dostępne zapobiegłoby gdyby ankiety nie były anonimowe (jest taka opcja). W zasadzie co do opcji głosowania raz bez możliwości zmiany to można by się posłużyć jakimiś stronami do generowania ankiet, ale co do głosowania osób, które są na forum minimum pół roku, to ankieta musiałaby być zaimplementowana do tego forum. Forum korzysta z szablonu więc nie wiem czy jest możliwość dodawania modułów własnych. Jeśli taka możliwość by była to mogę spytać kolegi który jest w temacie czy zrobiłby ewentualnie taki moduł do forum, który umożliwiałby tworzenie tak rozbudowanych ankiet.

 

 

A drugiej strony bez kombinowania to gdyby admini i moderatorzy forum nie mogli brać udziału osobiście w tego typu ankietach to moim zdaniem oni mogliby decydować komu przyznać tytuł pszczelarza i debiutanta roku, ponieważ siedzą najdłużej na forum i mają jego pełny ogląd. No ale zapewne byłyby oskarżenia o kumoterstwo itd.

 

Można by dać też oddzielną kategorię coś w stylu początkującego. W myśl, że byłaby to osoba, która w danym roku dołączyła na forum, ale w celu zdobycia wiedzy i jest w trakcie, albo w tym roku dopiero założyła pasiekę oraz angażuje się w życie forum. Bo debiutant w chwili obecnej niejako jest tylko debiutantem na forum, w temacie pszczół niejako nie musi być tym debiutantem :).

Link to comment
Share on other sites

Słowian na Prezydenta !

Ludzie !!!!!! Toż to zabawa !!

 

Słowian to prezesa zastąpi ;)

 

 

Jeszcze by Wam kopary opadły jaki bym tam zrobił porządek :D, Nienawidzę kumoterstwa, lewactwa i zdrajców narodu, aż mnie trzęsie na samą myśl (Joasia znowu bedzie miała ubaw :D )

 

pewnie znowu mnie zmoderują :(

Link to comment
Share on other sites

Dziwne bo ja flaszek nie pijam i normalne posty znikały... a najlepiej znikają takie co są już kilka stron wcześniej... wiem wiem pewnie nikt nic nie wie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.