Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Forum T.Miodka


Beeman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dudi pisał, że TM zmyka forum, nawet był temat o zamknięciu jego forum. Pisałem tam o pasiekapszczelarska.pl, może się ktoś nowy pojawi. Sklepu z matkami i sprzętem pszczelarskim też nie ma. Może TM się przebranżowił, a może matki sprzedaje telefonicznie? Pewnie dudi coś więcej wie, ale nie wiem czy zagląda tutaj :)

Edytowane przez Xpand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ,Tomek zrobił mnie tam kiedyś moderatorem , a  ja od bardzo dawna nawet tam nie zaglądnąłem .
Z TM  i z Dudim nie pamiętam kiedy ostatnio rozmawiałem.
Pszczoły (i ptaki ) tak wypełniają mi każdą chwilę , że nawet u nas na forum  jestem tylko w przelotach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ,Tomek zrobił mnie tam kiedyś moderatorem , a  ja od bardzo dawna nawet tam nie zaglądnąłem .

Z TM  i z Dudim nie pamiętam kiedy ostatnio rozmawiałem.

Pszczoły (i ptaki ) tak wypełniają mi każdą chwilę , że nawet u nas na forum  jestem tylko w przelotach ;)

Robert nie wkurzaj mnie...bo i my zamkniemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, jakieś musi być :)

 

obiektywnie lepsze otwarte fora, nie musowo się rejestrować aby poczytać, znikło to znikło, nie ma co łez ronić

 

zamknięta grupa prędzej czy później się wykoleja, brak czynnika kontrolnego, zewnętrznego, bo klakiery wewnętrzne raczej nie postawią się na ewidentną głupotę "wodza", któren ich prędzej wywali z tej grupki niż poweźmie samorefleksję

 

historia powszechna ludzkości to potwierdza

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert nie wkurzaj mnie...bo i my zamkniemy...

No właśnie co Administrator z tego ma ? jak nie prowadzi jakiejś działalności gospodarczej związanej z tematyką forum lub nie zbiera "cegiełek" czy " słoików" za wyróżnienie kogoś kolorem trzcinki :D To przecież wtedy same koszty i jakaś tam odpowiedzialność  :D

Co do forum Miodka to zagadka , dlaczego znikło ? Niby biznes przy okazji jakiś miał , ale może za słaby ? :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co Administrator z tego ma ? jak nie prowadzi jakiejś działalności gospodarczej związanej z tematyką forum lub nie zbiera "cegiełek" czy " słoików" za wyróżnienie kogoś kolorem trzcinki :D To przecież wtedy same koszty i jakaś tam odpowiedzialność  :D

.....

Tadeusz - ma frajdę, ze coś co zostało stworzone działa , ludzie odwiedzają, wymieniają się wiedzą... A że są koszty - na razie dajemy radę - może jakaś reklama kiedyś wpadnie, to pokryje wydatki :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2019 o 22:19, Paweł napisał:

Robert nie wkurzaj mnie...bo i my zamkniemy...

Ty przypadkiem tam na zachodzie nie skumałeś się  z "cia...tymi" ?

Bo piszesz jak terrorysta :D

Edytowane przez daro
obraźliwe określenie
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

zamknięta grupa prędzej czy później się wykoleja, brak czynnika kontrolnego, zewnętrznego, bo klakiery wewnętrzne raczej nie postawią się na ewidentną głupotę "wodza", któren ich prędzej wywali z tej grupki niż poweźmie samorefleksję

 

historia powszechna ludzkości to potwierdza

 "Święto prowda",nikt lepiej by tego nie opisał jak to się kręci.PK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.