Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Program (aplikacja) do hodowli pszczół


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakieś informacje czy takowa aplikacja pod windows istnieje? Nie ukrywam, że z laptopem prawie się nie rozstaję, więc taki program by mi się przydał. Chodzi konkretnie o możliwość wpisywania danych danej  rodziny typu matka, czerwienie, ramki , leczenie itp.

Widziałem w necie program online rosyjskojęzyczny - a czy cos takiego jest w naszym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może takie coś się nada. System kontroli pasiekiPobierz plik

Dzięki Piotr - o coś takiego mi chodzi.

Ale wywala mi błąd - zrzut ekranu:

 

http://scr.hu/1nja/kh8h4

 

Już mam - stworzyłem "ręcznie" katalog Bartnik i poszło.

Edytowane przez Paweł
Problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no właśnie, też chciałem w tym programie zapisywać wszelkie przeglądy itp. ale okazało się, że aby zobaczyć co napisałem trzeba znać datę kiedy to pisałem, a wszystkie notatki są puste. To bez sensu kompletnie. Skąd mam pamiętać kiedy coś zapisywałem. Szkoda, że program okazał się porażką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie ma obecnie godnego uwago programu bezpłatnego , a te płatne których wersje domo przeglądałem zawierają dużo niepotrzebnych informacji do wypełnienia i okien albo innych utrudnień  i w sumie niewiele pomogą w codziennej pracy pszczelarza. A jeżeli już ktoś ma kilkadziesiąt uli i się gubi w notatkach to oprócz tak zwanych  kart ulowych można sobie w excelu zrobić odpowiedni dla siebie układ  i zapisywać tylko potrzebne informacje a nie takie co sobie wymyślił programista najczęściej w ogóle nie mający pojęcia o prowadzeniu pasieki i jakie informacje są istotne do zapisania dla pszczelarza jak chociażby program Pasieka 2004 Pana Stachury.

Pozdrawiam

Tadek

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie ma obecnie godnego uwago programu bezpłatnego , a te płatne których wersje domo przeglądałem zawierają dużo niepotrzebnych informacji do wypełnienia i okien albo innych utrudnień  i w sumie niewiele pomogą w codziennej pracy pszczelarza. A jeżeli już ktoś ma kilkadziesiąt uli i się gubi w notatkach to oprócz tak zwanych  kart ulowych można sobie w excelu zrobić odpowiedni dla siebie układ  i zapisywać tylko potrzebne informacje a nie takie co sobie wymyślił programista najczęściej w ogóle nie mający pojęcia o prowadzeniu pasieki i jakie informacje są istotne do zapisania dla pszczelarza jak chociażby program Pasieka 2004 Pana Stachury.

Pozdrawiam

Tadek

To prawda - zainstalowalem teraz Pasieka 2004 - podoba mi się. Wysłalem maila z prosbą o informacje o licencji.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 lata później...

Szukam prostej aplikacji do hodowli matek.

Padl mi telefon na którym używałem sprawnego terminarza. lecz nie pamiętam jego nazwy i nie mogę tej aplikacji teraz znaleźć. 

Poniżej zamieszcze scrina znalezionego w sieci. Może ktoś z Was ma ja zainstalowana i poda mi dokladna nazwę aplikacji?

 

Screenshot_20210311-093305_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.