Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Sezon 2023


Krzychu

Recommended Posts

1 godzinę temu, MAQ napisał(a):

W jaki sposób dodajesz zdjęcia? Nic nie widać, plik uszkodzony

ja z obrzydzeniem , ale wchodzę na ambrozję żeby wstawić zdjęcia na Banicję , bo mają fajny mechanizm z  fotosikiem. Szkoda ,że u nas takiego nie ma . To bym nie musiał się tam logować i robić sztuczny tłok :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MAQ napisał(a):

W jaki sposób dodajesz zdjęcia? Nic nie widać, plik uszkodzony

Nic nie widać ? Czy wszyscy nie widzą czy tylko Ty ? To będę próbował coś zmienić . 

A teraz 

AIL4fc84scnDyUHMQY51S38crPyCNJp7yTGDDwfI

  • Lubię 1
  • Smutny 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tadek11 napisał(a):

Nic nie widać ? Czy wszyscy nie widzą czy tylko Ty ? To będę próbował coś zmienić . 

A teraz 

AIL4fc84scnDyUHMQY51S38crPyCNJp7yTGDDwfI

Teraz gra gitara. Piękne rameczki :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, manio napisał(a):

ja z obrzydzeniem , ale wchodzę na ambrozję żeby wstawić zdjęcia na Banicję , bo mają fajny mechanizm z  fotosikiem. Szkoda ,że u nas takiego nie ma . To bym nie musiał się tam logować i robić sztuczny tłok :)

A nie masz konta Google ? 🙂

Michał publikuje zdjęcia na forum  chyba w darmowym hostingu  strony "imgur " 🙂 jeżeli mnie pamięć nie myli. ?  Bo galeria Lightbox to już wyższa szkoła jazdy.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tadek11 napisał(a):

A nie masz konta Google ? 🙂

Michał publikuje zdjęcia na forum  chyba w darmowym hostingu  strony "imgur " 🙂 jeżeli mnie pamięć nie myli. ?  Bo galeria Lightbox to już wyższa szkoła jazdy.

 

Imgur działa od lat, mam nadzieję będzie działać jak najdłużej.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, mirek. napisał(a):

 uff miodobranie zrobione 

ale niestety w tym roku czystej nawłoci nie mam

co ramka to inna

A co to znaczy czysta nawłoć? Nigdy w naszych warunkach tego nie uświadczysz , nie ma plantacji nawłoci na kilkunastu ha i monokultur z nawłocią  i zawsze z czymś pomieszają z nostrzykiem itp.  . Aby nie z cukrem czy inwertem . A nawłoć ma tak dominujący smak , że zdominuje inne dodatki , bo dużo teraz kwitnie różnych kwiatów ogrodowych a spadź już przeminęła i w sumie tylko nawłoć u nas jest teraz jedynym pożytkiem towarowym bo wrzos nie wiem kto jeszcze na to liczy ?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tadek11 napisał(a):

Nigdy w naszych warunkach tego nie uświadczysz

bzdura

nawet Adam w 1 roku był zdziwiony że taka odebrana

ale ja wiem w czym jest nie problem a jak działać

nie karmie nigdy przed nawłocią 

 

Edited by mirek.
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mirek. napisał(a):

bzdura

nawet Adam w 1 roku był zdziwiony że taka odebrana

ale ja wiem w czym jest nie problem a jak działać

nie karmie nigdy przed nawłocią 

 

U ciebie koło Dębego to pewnie tylko nawłoć jest , bo tam same łąki i rolnicze zasiewy a w sierpniu to co tam jeszcze kwitnie co jeszcze ? Robiłeś rozeznanie pasieczyska pod kontem pożytków ? Adam w swoich okolicach ma bogatszą florę roślinną w okolicach Mrozów i nawet mi kiedyś mówił o tym. 

Link to comment
Share on other sites

  • daro locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.