Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ankieta na Pszczelarza oraz Debiutanta roku 2015


Paweł

Pszczelarz Roku/Debiutant Roku 2015  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pszczelarz Roku

    • Tadek11
      16
    • Robi_Robson
      8
    • Daro
      2
    • Piotrpodhale
      13
    • Boddan
      2
    • Bohtyn
      2
    • Dudi
      4
    • Sok_mir
      1
    • Bożena
      1
    • Daron6
      0
    • Joasia
      2
    • PiotrekF
      1
    • Slav
      0
    • Radek40
      0
    • Birkut
      3
    • Bogor
      0
    • Bumblebee
      0
  2. 2. Debiutant Roku

    • Artur
      7
    • DrHause
      2
    • Jurgen
      1
    • Mariopalmeral
      2
    • Mazi
      3
    • Mikołaj Witwicki
      4
    • Paweł
      7
    • Skelar
      1
    • Ślężańskie Miody
      15
    • Wreichert
      3
    • Xpand
      2
    • Krzysiek1614
      3
    • Mirosław
      1
    • Chudy1579
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Z jednodniowym opóźnieniem uruchamiam ankietę do głosowania.

Każdy może oddać po 2 głosy (dla dwóch osó B) na Pszczelarza  Roku 2015 oraz 2 głosy (dla 2 osó B) na debiutanta.

Wyniki głosowania będziecie widzieli na bieżąco - oficjalne ogłoszenie wyników 01.01.2016. Dla wygranych przyznany zostanie tytuł, oraz jak wszystko potoczy się po naszej myśli upominki.

W sprawie sponsoringu upominków proszę zgłaszać się do Piotra - nick: piotrpodhale

Zapraszam do udziału w naszej zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Bogdan!Ja nie wiem jak to się stało i komu dziękować.Oby się nie skończyło banem jak na Michałowie! :o :o

Żarcik taki... :D :D :D

Piotr - dziękować nie ma za co - jesteś zaangażowany, często na forum a Jarka nie ma już dłuższy czas, a silna ekipa moderatorów jest potrzebna :). Nie wiem co było na tamtym forum (pszczelarstwem zająłem się dopiero w tym roku na wiosnę) - oceniam użytkowników po ich aktywności i pracy na forum. Zaproponowałem, koledzy nie mieli nic przeciwko, a nawet gorąco poparli więc nastąpiło :) Kończymy na tym. Temat dotyczy głosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Administracji i Moderatorów, współtwórców naszego forum ogłaszam:

Tytul Pszczelarz Roku 2015 otrzymuje:

Tadek11 z 16 glosami

Piotrpodhale z 13 glosami

 

Tytul Debiutanta Roku 2015 otrzymuje:

Ślężańskie Miody z 15 glosami

Artur z 7 glosami.

Gratulujemy

http://scr.hu/1nja/f4q3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł widzę drugą pozycję ex aequo z Arturem,to nic nie stoi na przeszkodzie aby były dwa drugie miejsca.!!

Dziękuję wszystkim za głosowanie i gratuluję wygranym.

Odnośnie nagród skontaktuję się ze zwycięzcami przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURRAAA!!! O mamo, że ja? JA? Lece na pasiekę pochwalić się dziewczyną!

 

Powiem szczerze, jestem zaszczycony tytułem, ale najbardziej chciałbym podziękować za głosy oddane na mnie. W 2016 roku dostałem od was super motywację tym tytułem. Cieszy mnie fakt, że brać pszczelarska doceniła moją skromną osobę :D

 

Gratulację dla pozostałych zwycięzców ;) 

Panowie zdrowie za naszych wyborców :D

 

Jeszcze raz dziękuję za głosy i super MEGA motywację

Daniel

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł widzę drugą pozycję ex aequo z Arturem,to nic nie stoi na przeszkodzie aby były dwa drugie miejsca.!!

Paweł przez skromność pominął swój wynik , ale dla mnie , to właśnie Jego debiut jest niesamowity .

W gruncie rzeczy początkujący pszczelarz stworzył i wciąż rozwija tak wspaniałe forum .

Brawo Paweł .

I oczywiście gratulacje dla wszystkich laureatów

win2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Robert za cieple slowa - wazne ze z Wasza ogromna pomoca udalo sie stworzyc cos fajnego i mam nadzieje ze nietuzinkowego miejsca, do ktorego uzytkownicy beda chetnie wracali i przebywali. Bez pomocy Darka, Twojej i pozostalej ekipy (przepraszam, ze nie wymieniam z nickow, imion) nie byloby tego miejsca. Uwazam to za sukces , nawet wiekszy od pierwszego sezonu z pszczolami. Pamietajmy tylko, ze to ludzie tworza forum - nie administracja, nie moderacja, ale wlasnie Wy uzytkownicy.

 

Koniec przemowienia :)

P.S

Przepraszam za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Robert za cieple slowa - wazne ze z Wasza ogromna pomoca udalo sie stworzyc cos fajnego i mam nadzieje ze nietuzinkowego miejsca, do ktorego uzytkownicy beda chetnie wracali i przebywali. Bez pomocy Darka, Twojej i pozostalej ekipy (przepraszam, ze nie wymieniam z nickow, imion) nie byloby tego miejsca. Uwazam to za sukces , nawet wiekszy od pierwszego sezonu z pszczolami. Pamietajmy tylko, ze to ludzie tworza forum - nie administracja, nie moderacja, ale wlasnie Wy uzytkownicy.

 

Koniec przemowienia :)

P.S

Przepraszam za brak polskich znakow.

Brawo TY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pszczelarzy Roku Tadeusza i Piotra i podesłanie mi na pw swoich adresów i telefonów kontaktowych.
Bo jak nie , to ... będę musiał wysłać w teren swoich agentów ;)
Wiem , że gdzieś kiedyś miałem , ale ... chyba utopiłem kiedyś kontakty  razem z telefonem, albo zostały w poczcie  na FPM sailor.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pszczelarzy Roku Tadeusza i Piotra i podesłanie mi na pw swoich adresów i telefonów kontaktowych.

Bo jak nie , to ... będę musiał wysłać w teren swoich agentów ;)

Wiem , że gdzieś kiedyś miałem , ale ... chyba utopiłem kiedyś kontakty  razem z telefonem, albo zostały w poczcie  na FPM sailor.gif

Okej Robson nie zatrudniaj agentów :angry: oddam adres po dobroci. :rolleyes:  :rolleyes: 

 

Nagrody dla zwycięzców z mojej strony pójdą po niedzieli,bo jeszcze nie wszystko gotowe :(       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

  Chmmmm ... nowe Forum ... nowa 'tradycja' .... : dość 'cicho' odbyły się  Nasze Wybory (bo na naszym Nowym ....) , a teraz jeszcze oficjalnie nie ogłoszone przez ... 

  i moja w tym wina , moja ....  myślę 'okrzepniemy' z Naszym Nowym , bardziej oswoimy się ..... wypracujemy Naszą 'tradycję' ....

 Zatem : 

  z prawdziwą przyjemnością  ogłaszam :

Pszczelarzem Nr1 Naszego Forum jest : Tadek11   ( jest również tym pierwszym )

Forumowym Debiutantem  Naszego Forum jest : Ślężańskie Miody (... tym pierwszym  na Naszym ....)

  

 

Jest mi niezmiernie miło , że mogłem , miałem tą przyjemność (no pozwoliłem sobie) , publicznie  Wszem i Wobec oznajmić ....

... i  powinszować Wam  wyboru : - Tadku!    - Miodzie Ślężański (mus mi było tak ... bo inaczej zacytowali by mnie w "Cytacie"  ;) ) rad jestem , że to Wam mogę winszować i gratulować !!!!

 

Zaś Wszystkim  'wymienionym' w Ankiecie: Winszuję Wam i ..... to taka .... ktoś Was docenia i ceni .

ps 

 Teraz bo .....

 popatrzyłem sobie na "Ankietę" ..... zauważyłem całkiem niezły 'wynik' birkuta , zważywszy na .... aktywność i posty  ;)

 i ... i jeszcze  całkiem niezły mój 'wynik', zważywszy na .... i na mych 'kolanach' 'siedzi' Joasia .... 

.... jest  to miłym 'uznaniem' ,  miłym i zupełnie wystarczającym ... ;)  ;)  ;)  ;)

PF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooooooooo!!

Witajcie !

  Chmmmm ... nowe Forum ... nowa 'tradycja' .... : dość 'cicho' odbyły się  Nasze Wybory (bo na naszym Nowym ....) , a teraz jeszcze oficjalnie nie ogłoszone przez ... 

  i moja w tym wina , moja ....  

Jest mi niezmiernie miło , że 

.....łoooooooooooo...

..."jest mi niezmiernie" .... głupio że ...

 ... czy już tak niedowidzę , czy już tak  ... mam  ...

.... przepraszam Was a Pawła zwłaszcza za to com w poprzednim ..... a nie zauważyłem  ,że Paweł już i to 2 stycznia ....

.... ale za to mam 'okazję' ponownie  winszować i gratulować zarówno wybranym jak i nominowanym .....

PF - ślepiec  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooooooooo!!

.....łoooooooooooo...

..."jest mi niezmiernie" .... głupio że ...

 ... czy już tak niedowidzę , czy już tak  ... mam  ...

.... przepraszam Was a Pawła zwłaszcza za to com w poprzednim ..... a nie zauważyłem  ,że Paweł już i to 2 stycznia ....

.... ale za to mam 'okazję' ponownie  winszować i gratulować zarówno wybranym jak i nominowanym .....

PF - ślepiec  ;)

Gratulacji nigdy za wiele . . .

 

To nie ślepota , tylko za rzadko tu  bywasz ostatnio i coś Ci umknęło .

Ale wiemy , że masz teraz tyle na głowie ...

 

Pozdrowienia dla całej Twojej Rodzinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.