Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Finansowanie Forum


daro

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiem jak to funkcjonuje na innej grupie mailowej utrzymującej swoją stronę:

Jak zbliża się termin płatności to administrator ogłasza że jest do zapłacenia tyle i tyle. Osoby chcące się zrzucić informują go o swojej chęci partycypacji w kosztach. Następnie przelicza ile to wyjdzie kasy na osobę, ogłasza na grupie i czeka na przelewy. Na tym koniec, bez żadnych fajerwerków ale i z jawnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek - wszystkiego najlepszego w dniu imienin. Może być tak , reklamy wyskakujące załatwia Adblock , bardziej odpowiedniejsze były by w innej formie. No i włożyłem kij w mrowisko . Czuję się tak jakbym ogłosił ściepę na atomową łódź podwodną bo na skrzynę wódki to chyba nie było by takich dylematów. ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No i włożyłem kij w mrowisko .

Czuję się tak jakbym ogłosił ściepę na atomową łódź podwodną

bo na skrzynę wódki to chyba nie było by takich dylematów. ;):P

Nie pierwszy raz jesteś "Sprawcą zamieszania" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że to ma być pomysł na lata,co naszą wspólną ławeczkę zintegruje. Mnie też, odpowiada pomysł z reklamami, lub niech będzie skarbnik. Ale, uważam że pomysł Tadek11 warto przemyśleć. CYNIG, doraźnie też może być.

...............................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz jesteś "Sprawcą zamieszania" ;)

No właśnie Daro. Brawo Ty.

 

...............................................................................................................

Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisaliście się już na dwie strony i coś przez skórę czuję, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Wygląda na to, że Kolega Paweł ma swojego ekonoma i pewnie mu to odpowiada, skoro nie zabrał do tej pory głosu w przedmiotowej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisaliście się już na dwie strony i coś przez skórę czuję, że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Wygląda na to, że Kolega Paweł ma swojego ekonoma i pewnie mu to odpowiada, skoro nie zabrał do tej pory głosu w przedmiotowej sprawie.

No właśnie my tu flaki wypruwamy jeden z drugim do gardła prawie sobie skacze a osoba "zainteresowana " tudzież opisana nawet głosu nie zajęła .Więc myslę że dalsza dyskusja nie ma sensu bez wypowiedzi "opisywanego" założyciela czy właściciela.Na razie to wydaję mnie się że Paweł się śmieje z tej całej farsy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy zadałem sobie trochę trudu i policzyłem ,że osób piszących ponad 10 postów (dotychczas)

jest ponad 50.

400 złotych to jest raptem po 8 złotych na łba.

Myślę że wpłata nie powinna kogoś faworyzować ale ogłoszona lista być może była by elementem

mobilizującym.

Gdyby w przyszłości koszty wzrosły to zawsze można podjąć temat na nowo.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy zadałem sobie trochę trudu i policzyłem ,że osób piszących ponad 10 postów (dotychczas)

jest ponad 50.

400 złotych to jest raptem po 8 złotych na łba.

Myślę że wpłata nie powinna kogoś faworyzować ale ogłoszona lista być może była by elementem

mobilizującym.

Gdyby w przyszłości koszty wzrosły to zawsze można podjąć temat na nowo.

Tez bylbym za czyms takim. Ewentualna nadwyzke mozna by bylo przeznaczyc na jakis upominek dla Pszczelarza i Debiutanta Roku i juz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, użytkowników tego forum jest mało a będzie jeszcze mniej przez takie tematy, należy najpierw zadbać o większą ich liczbę a finansowanie samo się rozwiąże .Paweł jest bardzo zajęty bo dodawałem opisy pod zdjęciami użytkowników ,wymagana akceptacja administracji i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kręcisz można opisy wstawiać bez akceptacji. Jak co zawsze na priv do moderatora , administracji i rozwiązemy lub wstawimy. Sprawa załtwiona i opisy można wstawiać bez zgody ba mozna komentować lub nie jak zechcesz. :D

A co do ilości nie ma to ni jak do płacenia rachunków . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiamy o zrzutce dobrowolnej.

Tu na szczęście nikt nic nie musi.

Nie musi płacić,nie musi pisać ani czytać.

Niektórzy na ławeczkę zrzucają się co dzień i im nie szkoda.

Puki co mamy super admina, chłop honorowy.

Czy z nim była jakaś rozmowa, bo może niepotrzebne bicie piany.

Jak by kto pytał jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej insynuacji ,dodałem opis pod zdjęciem w galerii dokładnie dwa opisy pod moim zdjęciem i pod zdjęciem mariopermael( czy jakoś tak sory jeżeli przekręciłem nick) ukazał się wpis ,że wymagana akceptacja moderatora czy jakoś tak , nie mam w zwyczaju kłamać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiamy o zrzutce dobrowolnej.

Tu na szczęście nikt nic nie musi.

Nie musi płacić,nie musi pisać ani czytać.

Niektórzy na ławeczkę zrzucają się co dzień i im nie szkoda.

Puki co mamy super admina, chłop honorowy.

Czy z nim była jakaś rozmowa, bo może niepotrzebne bicie piany.

Jak by kto pytał jestem za.

Oczywiście że była ale Paweł ma pracą związaną z wyjazdami za granicę i nie zawsze ma możliwość odpowiadać na bieżąco na aktualne posty. A Darek chce  wybadać jaka jest opinia użytkowników na temat współfinansowania i ewentualnie na propozycje użytkowników. Myślę że jak Paweł znajdzie czas i przedstawi kosztorys i swoje zdanie to wspólnie podejmiemy jakąś decyzję.

Pozdrawiam

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej insynuacji ,dodałem opis pod zdjęciem w galerii dokładnie dwa opisy pod moim zdjęciem i pod zdjęciem mariopermael( czy jakoś tak sory jeżeli przekręciłem nick) ukazał się wpis ,że wymagana akceptacja moderatora czy jakoś tak , nie mam w zwyczaju kłamać.Pozdrawiam

Zgoda że jest taka procedura z zatwierdzaniem zdjęć i komentarzy - to po prostu było w pakiecie instalacyjnym forum i postaramy się coś usprawnić w tym temacie , ale dopóki to nie nastąpi to jak stwierdzisz brak jakiejś akceptacji to daj  informację na priv do adminów lub moderatorów ( możesz do kilku jednocześnie jest taka opcja łączna ) a nie na ogólne forum.

Pozdrawiam

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że była ale Paweł ma pracą związaną z wyjazdami za granicę i nie zawsze ma możliwość odpowiadać na bieżąco na aktualne posty. A Darek chce  wybadać jaka jest opinia użytkowników na temat współfinansowania i ewentualnie na propozycje użytkowników. Myślę że jak Paweł znajdzie czas i przedstawi kosztorys i swoje zdanie to wspólnie podejmiemy jakąś decyzję.

Pozdrawiam

Tadek

No to już coś konkretnego.

100% akceptacji raczej nie spodziewam się ale myślę że większość pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej insynuacji ,dodałem opis pod zdjęciem w galerii dokładnie dwa opisy pod moim zdjęciem i pod zdjęciem mariopermael( czy jakoś tak sory jeżeli przekręciłem nick) ukazał się wpis ,że wymagana akceptacja moderatora czy jakoś tak , nie mam w zwyczaju kłamać.Pozdrawiam

 

Zgoda że jest taka procedura z zatwierdzaniem zdjęć i komentarzy - to po prostu było w pakiecie instalacyjnym forum i postaramy się coś usprawnić w tym temacie , ale dopóki to nie nastąpi to jak stwierdzisz brak jakiejś akceptacji to daj  informację na priv do adminów lub moderatorów ( możesz do kilku jednocześnie jest taka opcja łączna ) a nie na ogólne forum.

Pozdrawiam

Tadek

trochę po za tematem ale gwoli wyjaśnienia.

Jeśli się dodaje jakiś wpis w opcji dodaj komentarz to jak najbardziej wymaga akceptacji moda lub admina.

Natomiast można taki sam wpis zrobić jako edycję grafiki w oknie opis i tu już nie potrzeba akceptacji.

Wpis pokazuje się natychmiast. Cierpliwości w nauce, a kto pyta nie błądzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz insynuacje . Wiem że były na początku problemy później nikt czegoś takiego nie zgłaszał.Miał Paweł to zminić bo tu dorośli, widocznie zapomniał.  Wyluzuj  :D .

To ja te zamieszania zaczełem i chcę skończyć tak aby znów jaki gnój do kluczyków się nie dorwał i namieszał.

Nie może ktoś jeden tego finansować , kto finansuje to jego . Raz a dwa forum stoi na Pawła serwerze, puki co starczy miejsca ale....

Druga sprawa administracja , może mnie odwali i się do Sieradza czy Skierniewic przeprowadzę to co wtedy ? :D

Robicie konkurs ale choć knigę dla zwycięzcy , co niech sam se kupi ? :D

Choć to dobry pomysł. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dawałem kiedyś na Amnezji ale nie dla rangi , tylko dlatego , że ogłoszono , że tamto forum bez wsparcia się nie utrzyma . . .
Później widziałem , że do niczego dobrego to nie doprowadziło .

to samo kiedyś i ja zrobiłem ale jak w następnym roku dostałem pw. od szefa że pasowało by wpłacić bo forum jest zagrozone to mnie szlak chciał trafić czytając ile osób wpłaca a na zadane pytanie jakie są koszty aby podał publicznie to do dziś czekam na odpowiedz ( 3 lat )
 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie ankietę kto dołoży się do składki na domenę i serwer. Kwotę podzielcie przez osoby, które zaoferują się z wpłatą i każdy niech zrobi przelew do wyznaczonej osoby. Oczywiście można jawnie napisać kto wpłacił, tylko nie wiem jaki byłby tego cel. Osobiście jestem za wspólną składką na serwer i domenę, a o jawności kto wpłacił niech decydują wpłacający. Jak będzie więcej osób, to proponuje opłacić na np. 2 lata, bo powinna być delikatnie niższa cena.

 

Pozdrawiam,

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.