Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Pierwsze spotkanie integracyjne forumowiczów Turek 2018


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

;)  ;)  ;) ...

Łukasz to nie ma być biba ? :)   Tylko spotkanie integracyjne . Trzymajmy się prawdy .

Pozdrawiam

Tadek

w/g mnie ...

... ;)  gdyby tak naprawdę trzymać się ... 'prawdy' , to mające się odbyć spotkanie będzie spotkaniem poznawczym , ludzi którzy od pewnego już czasu się ... znają . 

 No chyba , że faktycznie (tak jak w tytule) intgracyjne ... a to nie to samo  co .... co mogą mieć na myśli  'niewybierający' się .  ;)  ;)  ;)

 

PF

Link to comment
Share on other sites

Jak bym się nie starał to ni w ząb termin mi nie pyknął. Raz, że wizytę mam kontrolną u lekarza za półtorej miesiąca, a dwa żona ma obronę pracy dyplomowej, którą kończy pisać w któryś z nadchodzących weekendów więc do czasu obrony w zasadzie w każdy weekend może ona wypaść. Jak już miałbym jechać to pewnie okazałoby się to na początku tygodnia przed spotkaniem, ale takie klepanie terminu to byłby kłopot więc wolę zachodu nie robić, bo mogłoby się okazać, właśnie na początku ostatniego tygodnia, że akurat w weekend spotkania wszystko wypadnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na tą chwilę zaczyna nam się pomału klarować grupa uczestników spotkania .

Kubek33
Paweł
Robi Robson
Bożena
Tajden
Daro
Kosut
Emik3 z Żoną
PiotrekF


Z tego co pamiętam deklarowali jeszcze swój udział
Tadek11 ( z Żoną ? )
Bohtyn
Słowian


Jeśli ktoś jeszcze deklarował udział, a go nie uwzględniłem proszę się przypomnieć .

Zostały nam 2 tygodnie .
Proszę o deklarację kto jeszcze się wybiera .
Najlepiej do 4 marca tak , żeby Jacek mógł już na początku tygodnia uzgadniać szczegóły noclegu z kierownictwem bursy .
Wiadomo , że wiąże się to z częściowym wykwaterowaniem uczniów , przygotowaniem pościeli itp.

Link to comment
Share on other sites

Na tą chwilę zaczyna nam się pomału klarować grupa uczestników spotkania .

 

Kubek33

Paweł

Robi Robson

Bożena

Tajden

Daro

Kosut

Emik3 z Żoną

PiotrekF

 

Z tego co pamiętam deklarowali jeszcze swój udział

Tadek11 ( z Żoną ? )

Bohtyn

Słowian

 

Jeśli ktoś jeszcze deklarował udział, a go nie uwzględniłem proszę się przypomnieć .

 

Zostały nam 2 tygodnie .

Proszę o deklarację kto jeszcze się wybiera .

Najlepiej do 4 marca tak , żeby Jacek mógł już na początku tygodnia uzgadniać szczegóły noclegu z kierownictwem bursy .

Wiadomo , że wiąże się to z częściowym wykwaterowaniem uczniów , przygotowaniem pościeli itp.

Robert znasz moją sytuację, pisałam Ci , że nie mogę i zresztą widziałeś, że żaden ze mnie kompan na dzień dzisiejszy. Pozdrawiam wszystkich i postarajcie się spotkać, dzisiaj życie takie nieprzewidywalne, nie ma co odkładać na potem. W ulach jeszcze grzebać nie będziecie więc nie widzę przeszkód ( są wyjątki  :) )

Link to comment
Share on other sites

 Uważam , że dla administratorów :)   to jest psi obowiązek !   (oczywiście rozumiem przypadki losowe) Dla moderatorów też tak samo ( też rozumiem przypadki losowe )  Czyli moja obecność jest zrozumiała   i teraz moja żona pyta czy będą tam jakieś kobiety ? I co mam powiedzieć żeby ją przekonać  ? bo nie jest to takle proste bo muszę zapewnić opiekę nad chorą siostrą żony ? Bożenko napisz coś ?   Ewentualnie czy będą jakieś inne kobiety żeby miały swój temat :D  Bo wiadomo o co chodzi :D

Dlatego wstrzymuję się z opłatą  :)  i czekam na decyzję zona.gif

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

 Uważam , że dla administratorów :)   to jest psi obowiązek !   (oczywiście rozumiem przypadki losowe) Dla moderatorów też tak samo ( też rozumiem przypadki losowe )  Czyli moja obecność jest zrozumiała   i teraz moja żona pyta czy będą tam jakieś kobiety ? I co mam powiedzieć żeby ją przekonać  ? bo nie jest to takle proste bo muszę zapewnić opiekę nad chorą siostrą żony ? Bożenko napisz coś ?   Ewentualnie czy będą jakieś inne kobiety żeby miały swój temat :D  Bo wiadomo o co chodzi :D

Dlatego wstrzymuję się z opłatą  :)  i czekam na decyzję zona.gif

Pozdrawiam

Tadek

 

 

Moja będzie, ja wiem o pszczołach mało a ona obecnie prawie wcale, gdyż niestety nie miała w zeszłym roku za wiele okazji do ula zajrzeć więc o pszczołach za wiele nie powie a i z nauką nie tak hop siup jak nie wiesz o czym mowa.

Link to comment
Share on other sites

Kuszący jest ten wyjazd ale dzisiaj nic nie mogę jeszcze powiedzieć. 08.03 mam jeszcze wizytę u lekarza i wtedy na 100 % mogę coś powiedzieć. Nie chcę robić zamieszania, że będę a nie uda mi się jechać albo na odwrót. Nosić mnie to raczej nie trzeba będzie bo jest już o niebo lepiej.  :D

Link to comment
Share on other sites

Kuszący jest ten wyjazd ale dzisiaj nic nie mogę jeszcze powiedzieć. 08.03 mam jeszcze wizytę u lekarza i wtedy na 100 % mogę coś powiedzieć. Nie chcę robić zamieszania, że będę a nie uda mi się jechać albo na odwrót. Nosić mnie to raczej nie trzeba będzie bo jest już o niebo lepiej.  :D

Zapewniam koleżankę, że placówka od niedawna wyposażona jest w wszelkiego rodzaju windy, podjazdy, schodołazy więc nosić nikogo nie potrzeba :D;):D..... ale jakby co to damy radę.... :D 

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

 

W biedronce to co najwyżej 10 kg na raz sprzedadzą po "normalnej" cenie :)

Ja żebym tak kombinował to starym kawalerem został a nie z żoną z CCCP. Idzie się i się bierze 20 paczek a Pani zbliżeniową cyk , cyk 20 razy . Na drugi raz słoiczek . Tona kupiona w 3 razy . :D

Link to comment
Share on other sites

Ja żebym tak kombinował to starym kawalerem został a nie z żoną z CCCP. Idzie się i się bierze 20 paczek a Pani zbliżeniową cyk , cyk 20 razy . Na drugi raz słoiczek . Tona kupiona w 3 razy . :D

Ty to stary spekulant jesteś .

Poza tym bierzesz kasjerki na swój urok osobisty ;)

Młodzi takich metod nie znają .

Link to comment
Share on other sites

Co do młodych to - jadę pociągiem jedzie chłopak z super laską ona do niego przytulona a on wlepione gały w smartfon i jeździ paluszkiem w te i wewte . Dziewczyna do niego coś gada a ten jak zauroczony. Mówię  - że i tak to wyginęły dinozaury. Chłopak się pyta ze co ? Ja mu że tym paluszkiem to ja bym gdzie indziej jeździł na twoim miejscu. Dziewczyna spiekła raka a ten z rozdziawioną gębą i tak niczego nie załapał. Żebym ze 30 lat był młodszy.

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Proszę o wstępne deklarację uczestnictwa w spotkaniu .

Będzie łatwiej zorganizować ekipy na wspólny przejazd .

 

Po Nowym Roku prześlę zainteresowanym numer konta .

 

Witaj Robercie!

Przeglądałem temat spotkania integracyjnego, ale nie widzę adresu w Turku.

Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

Witaj Robercie!

Przeglądałem temat spotkania integracyjnego, ale nie widzę adresu w Turku.

Pozdrawiam...

kubek33 chyba jeszcze odpoczywa po podróży do kraju , bo PiotrekF już dwa razy prosił o podanie adresu ...

Ale chyba jeszcze nie podał .

Lada chwila adres się pojawi .

Zresztą zaraz zadzwonię do Niego . ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.