Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Chiński miód


Recommended Posts

18 minut temu, Krzychu napisał:

o enzymy pszczele

a skąd te enzymy , skoro proces jest błyskawiczny. To głupie tłumaczenie . Nich zbadają aktywność enzymatyczną i zobaczą , że d...pa nie miód. Gadać każdy może. Jak taki dobry to do skupu jako miód wielokwiatowy , mazurski , zastodolny.

Pomysł rodem z najczerwieńszej komuny , gdy nie było żadnego towaru i szło wszystko. Wiadomo kto to propagował :karmić i wirować. Nawet nie fatygowali się z podkarmiaczkami tylko do koryta wlewali , a nawet starej wanny.

Miód sztachetowy w dużej części przezimował pół roku , ma więc enzymy , a nawet pestycydy stosowane do zwalczania warrozy . Same cenne mikroelementy.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 minut temu, irkor napisał:

Właśnie mam przed sobą piękny słoiczek klarownej gęstej cieczy koloru ciemnozłotego
z napisem "Miód Tymiankowy z Katalonii", Kraj pochodzenia Hiszpania, Wyprodukowano przez ............ Polska. ?

To tak jak Polski miód górski przywieziony z Ukrainy rozlany pod Częstochową i opisany , że jest to produkt prosto z Mazur .
 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
4 godziny temu, michal79 napisał:

To jest materiał dla partii zielonych z Berlina.

Tak Ci z Berlina znają się na paleniu. Z moich obserwacji cała sprawa Ukrainy się posrała . Oglądałem 2 wystąpienia Putina i tak wzburzonego i wściekłego nigdy go nie widziałem .  Gdyby wszystko szło po jego myśli to ma na tę okazję minę liska chytruska . Ukraińcy na spokojnie szykują się do obrony . Zajmowanie srepublik to nie atak . Putin osiągnął to czego chciał uniknąć . Strzał w kolano . Palenie dokumentów i wycofywanie się z hukiem z ambasad to psychologia .Najgorzej wyszedł Baćka

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, daro napisał:

Tak Ci z Berlina znają się na paleniu. Z moich obserwacji cała sprawa Ukrainy się posrała . Oglądałem 2 wystąpienia Putina i tak wzburzonego i wściekłego nigdy go nie widziałem .  Gdyby wszystko szło po jego myśli to ma na tę okazję minę liska chytruska . Ukraińcy na spokojnie szykują się do obrony . Zajmowanie srepublik to nie atak . Putin osiągnął to czego chciał uniknąć . Strzał w kolano . Palenie dokumentów i wycofywanie się z hukiem z ambasad to psychologia .Najgorzej wyszedł Baćka

 

Jak ja bym chciał żeby właśnie tak było.... poprzez największy stres i nerwy człowiek ma szansę się zmienić, w tym na lepsze...

Edited by michal79
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, michal79 napisał:

poprzez największy stres i nerwy człowiek ma szansę się zmienić, w tym na lepsze...

To tak Obama z Tuskiem i innymi tek myśleli.  Putin to stary KGB-owiec któremu  włożono idee i poglądy które możną usunąć tylko ponownym praniem . Nikt  się nie zmienił . Leningrad można nazwać Sankt Petersburg ale to nic nie zmieni. Podobnie samiec osła to ogier . Cała ta nowa Rosja to stare sovieckie g. . Trzeba uważać bo przestraszony pies kąsa . Może znajdziesz po polsku . Momentami się chichrałem jak stary komunista powoływał się na Carów . Najbardziej się uśmiałem jak żonie opisałem jak Ukrainę przyjąć do NATO , ta mnie wyśmiała   a Kwaśniewski za 20 minut powtórzył moje słowa . Ale to taka gdybologia stosowana . Ruskie boją się FGM-148 Javelin jak diabeł święconej wody . Syria na coś się przydała .  Miód z Ukrainy to miód słonecznikowy ( głownie ) tam jazdy lepszy niż ten . Ukraińskie firmy prały chiński . Pecunia not olet .Mam nadzieje że się uspokoi mam plany na wyjazd do Lwowa . Mam pecha bo zawsze jak ja jadę  na Ukrainę  , to razem z ruską armią . Fatum jakieś czy cuś ?

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, daro napisał:

Mam nadzieje że się uspokoi mam plany na wyjazd do Lwowa . Mam pecha bo zawsze jak ja jadę  na Ukrainę  , to razem z ruską armią . Fatum jakieś czy cuś ?

To chyba w najbliższym czasie nie pojedziesz...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Turqs napisał:

To chyba w najbliższym czasie nie pojedziesz...

Bardziej obawiam się wizyty u mnie. Na razie idzie przygotowka do frontalnego ataku . Bombardują lotniska ,kolumny czołgów idą z Białorusi odciąć zaopatrzenia z Polski . Stara sowiecka strategia . Teraz w biedzie zobaczymy gdzie są nasi przyjaciele .Jak powiedział S.P. Lecha Kaczyński najpierw Gruzja , potem Ukraina , pri bałtyka a później my. Dzięki Macierewicza ,, głupotom,, mamy część chłopów otrzaskanych z bronią .Mamy wojnę za ścianą .

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, daro napisał:

Bardziej obawiam się wizyty u mnie. Na razie idzie przygotowka do frontalnego ataku . Bombardują lotniska ,kolumny czołgów idą z Białorusi odciąć zaopatrzenia z Polski . Stara sowiecka strategia . Teraz w biedzie zobaczymy gdzie są nasi przyjaciele .Jak powiedział S.P. Lecha Kaczyński najpierw Gruzja , potem Ukraina , pri bałtyka a później my. Dzięki Macierewicza ,, głupotom,, mamy część chłopów otrzaskanych z bronią .Mamy wojnę za ścianą .

Niestety tak 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to prawda ale z ukraińskiej TV te pierwsze wystąpienie goluma było z takim zakończeniem że 10 generałów podało się do dymisji . Teraz zmienił się cel .Kolumny czołgów walą  na Kijów .Chce jakiegoś pajaca postawić za władzę.Ludzi tylko szkoda ....

Gdzie ci co latali z reklamówkami pod granicą , gdzie Tusk ze swym pi********m resetem i spacerami na molo.Ten golum zdycha i chce sie zapisac w histrii.

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, daro napisał:

zdycha i chce sie zapisac w histrii.

Ma już wszystko. 

Pieniądze, władzę, jachty z laskami. 

Nudzi się. 

A chce być taki jak Stalin. 

I zapisać się w historii. 

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja z obecnej chwili po ukraińskiej stronie przejścia w Medyce. Korek na 27km. Na polską stronę puszczają tylko kobiety i dzieci.

uycMjBy.png

 

Przejście graniczne. W Warszawie i kilku miastach pojawiają się już odgórnie i oddolnie grupy, które te osoby rozlokują. 

d7PBHLk.png

 

Link to comment
Share on other sites

A gdzie Jachyra ? Gdzie te pajace co skakały po granicy ?  Niech wypierdzielą rezydentów  ruskich , dzieci z Sorbony . Putin powiedział że ich mogą pokonać tylko siły wewnętrzne . Niech kuźwa walczą o jachty , laski , szampana do kawioru w Rosji. Pokazał czas jakich pajaców mamy u władzy . Choć lepszy Jarek . Przeciw sankcjom na swift Niemcy Węgrzy , Cypr .

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Krzychu napisał:

A chce być taki jak Stalin. 

Tak rechot historii . Stalin gruzin , Beria żyd  , Dzierżyński polak . Ojciec Stalinowi gotował a syn na cara się przymierza .

Link to comment
Share on other sites

W nawiązaniu do miodu Chińskiego który jest tematem tęga wątku

Słynne były kiedyś kawały o Radiu Erewań  i żeby to nie było takie tragiczne jak jest , ale oddają seto sprawy ☹️

Chociaż  Chiny twierdzą że wojny jeszcze nie ma ☹️

Pytanie do radia Erewań

- Czy będzie wojna ?

- Nie nie będzie wojny, ale rozgorzeje taka walka o pokój , że nie pozostanie kamień na kamieniu 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.