Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Recommended Posts

Prośba do Kolegów Harcerza i Tomasz i innych też , aby pisać w odpowiednich tematach . Szczególnie zwracam się do Kol. Harcerza o zachowanie porządku uklon.gif

Przeniosłem z tego tematu posty nie dotyczące cen miodu do tematu  ":Nowy już V ........"

A ja nie lubię, wystarczy, że w robocie muszę znosić genialne pomysła dostosowując się do jednej słusznej lini. Skasujta mi kunto i bedzie gites i po lini politycznej i pożóntek w tematach. I dawać smutne minki, mnie to zwisa. Personalnie nikogo tu nie tykam od takich czy owakich bo nie w tym rzecz.

Edited by tikcop

spokojnie :P 

przecież już jesteśmy banitami 

to co banitę balować?

idzie zima nudy w pasiece to moderator sobie poukłada  :)

Koledzy to jest tylko moja prośba , chodzi tylko o porządek i żeby nasze forum nie było pośmiewiskiem , nikt wam nie zabrania pisać ani nie starszy jakimiś konsekwencjami na razie , tak że spoko z tymi banitami.

Mirek co Ci szkodziło zapytać o wózek w zadając pytanie w dziale "Pytania i odpowiedzi " Teraz nie mamy czasu pilnować porządku na forum i jakaś samokontrola mile widziana. Natomiast Tomasza proszę by pisał po Polsku 😁 zapewniał mnie że umie pisać po Polsku 😁 też z tego samego powodu ,  nie mamy czasu tłumaczyć i poprawiać pisowni w jakiejś gwarze na na Polski 😁 nie musi być język literacki , jak pisał manio kiedyś,   tylko normalnie po Polsku.

Pozdrawiam

Miody z 2020 stają się powoli u mnie już tylko wspomnieniem. 

Nawet nie odczułem tych pieniędzy za ten miód. 

PS. Kiedy jesteście usatysfakcjonowani ze sprzedaży i "czujecie ", że zarobiliście? 

Że sprzedaży w detalu po jednym słoiku czy może bardziej jesteście zadowoleni z hurtu np 200 słoików, ale po cenie znacznie niższej od hurtu? A może ktoś z Was sprzedaje jeszcze w wiadrach lub beczkach i widzi w tym korzyści? 

Cygaro w gębie , merol pod chałupą żona patrzy z niepokojem . Wtedym Pan . Teraz żem dziad, kij krótki i mięki podeprzeć się cieżko. Witką wierzbową witką .!!!

2 godziny temu, Krzychu napisał:

PS. Kiedy jesteście usatysfakcjonowani ze sprzedaży i "czujecie ", że zarobiliście? 

Cytując za klasykiem  "nie jest mi dobrze nie jest mi źle    .......................... najważniejsze żeby wyjść na swoje.😁

https://www.youtube.com/watch?v=F457uBSlvD8

W dniu 7.10.2020 o 20:04, Krzychu napisał:

Kiedy jesteście usatysfakcjonowani ze sprzedaży i "czujecie ", że zarobiliście? 

Że sprzedaży w detalu po jednym słoiku czy może bardziej jesteście zadowoleni z hurtu np 200 słoików, ale po cenie znacznie niższej od hurtu?
A może ktoś z Was sprzedaje jeszcze w wiadrach lub beczkach i widzi w tym korzyści?

Najbardziej lubię jak klient , który kupował kiedyś po kilka słoiczków
teraz przyjeżdża i kupuje w normalnej cenie detalicznej dla siebie , rodziny , znajomych i bierze jednorazowo cały bagażnik miodów .
Oczywiście dodaję wówczas różne gratisy od siebie (cen nie obniżam) .
Jeden Klient i jedna "wypłata" w kieszeni .

Na wiadra sprzedaję po cenie w zasadzie detalicznej , bo odliczam od ceny koszt słoików , etykiet i prawie to samo zarabiam. .
Na beczki nigdy nie sprzedawałem i nie planuję sprzedawać .
Dobry towar zawsze znajdzie nabywcę po cenach detalicznych .
Na dzień dzisiejszy zostało mi jedno wiadro 15kg. kilka słoiczków 400g wielokwiatu.
I  ... dwa koszyki  miodu piekarniczego vel piekarskiego .

Rok był pod względem ilości pozyskanego miodu w przeliczeniu na pień najgorszy w mojej historii .
Ale mimo tego głodem nie przymieram :)
Trzeba się cieszyć z tego co jest i mieć świadomość , że nigdy nie jest tak źle , żeby nie mogło być gorzej .

2 godziny temu, Robi_Robson napisał:

Najbardziej lubię jak klient , który kupował kiedyś po kilka słoiczków
teraz przyjeżdża i kupuje w normalnej cenie detalicznej dla siebie , rodziny , znajomych i bierze jednorazowo cały bagażnik miodów .
Oczywiście dodaję wówczas różne gratisy od siebie (cen nie obniżam) .
Jeden Klient i jedna "wypłata" w kieszeni .

Na wiadra sprzedaję po cenie w zasadzie detalicznej , bo odliczam od ceny koszt słoików , etykiet i prawie to samo zarabiam. .
Na beczki nigdy nie sprzedawałem i nie planuję sprzedawać .
Dobry towar zawsze znajdzie nabywcę po cenach detalicznych .
Na dzień dzisiejszy zostało mi jedno wiadro 15kg. kilka słoiczków 400g wielokwiatu.
I  ... dwa koszyki  miodu piekarniczego vel piekarskiego .

Rok był pod względem ilości pozyskanego miodu w przeliczeniu na pień najgorszy w mojej historii .
Ale mimo tego głodem nie przymieram :)
Trzeba się cieszyć z tego co jest i mieć świadomość , że nigdy nie jest tak źle , żeby nie mogło być gorzej .

Odkąd w sieci pojawiły się podejrzane ogłoszenia o czym już mówiłem, typu miód słonecznikowy za 28 zł z Kaszub - a Kaszuby nie są bardzo bogate w pożytki aby uzyskiwać miód towarowy i miody są tam drogie) to ludzie pytają mnie skąd mam miód, jakiego kraju pochodzenia jest miód. Gdy już wszystko zostaje wyjaśnione wówczas faktycznie klient nie przychodzi po 1 czy 2 słoiki, a często po 20 co jest dość spoko bo wówczas odczuwasz kasę. 

Po większe ilości przychodzą również i klienci z ubiegłych lat i pytają o biały miód, który tak ładnie się smaruje i jest najsmaczniejszy