Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Co robimy w pasiece. Rozpoczęcie nowego sezonu 2015/2016


daro

Recommended Posts

Macie jakieś sprawdzone sposoby na problemy z kręgosłupem lędźwiowym - łażę dzisiaj pokrzywiony jak Quasimodo... Słyszałem, że jad pszczeli może pomóc?

Okłady z ciepłych piersi i relaks.

 

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Siałem 24 marca, rzepaku u mnie nie ma więc się nie 'zaziebi". Miało być inaczej bo sąsiad obok zasiał jeszcze ze 2 ha (pierwotnie miał siać ok 15 kwietnia a zasiał 30 marca)i takim to sposobem bedzie miód faceliowo - akacjowy.

Link to comment
Share on other sites

No dobra!!

Dziesięć dni trampek powinno pomóc. :)

Trampki i witamina C to jest to, u mnie w jednostce to bylo na wszystkie choroby pojedynczo albo w duecie :D  :D  :D

Link to comment
Share on other sites

Deski topolowe z odzysku - szwagier załatwił a ja mu zajumałem jak tylko wjechał z nimi na podwórko, Pytałem o deski na tartaku 600 zł za kubik ale dostępne tylko jesienią i zimą - szukać w tartakach gdzie tną materiał na palety.  Rocznik - 67

Link to comment
Share on other sites

Ociepla się klimat, dla nas pszczelarzy powinno być dobrze. Podobnie było w średniowieczu (ocieplenie średniowieczne), to są dość regularne cykle.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie Panowie tak jak piszecie - choć ja twierdzę że przyroda jest o 2 tygodnie do przodu. Wczoraj pochmurno ale ciepło - latały jak szalone, dziś to samo choć słoneczko się przebija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.