Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Zakończenie sezonu 2021 - 12 listopada - Spotkanie integracyjne.


Rekomendowane odpowiedzi

Szczęśliwie w tym roku Święto Niepodległości wydarzy się w czwartek. Czyli piątek 12 listopada jest takim dniem, że będzie łatwiej wygospodarować wolne popołudnie na pogaduchy i wypicie za zdrowie pszczół, jeśli kto by chciał.

Tak się składa, że będę wtedy w gospodarstwie agroturystycznym "Malinowy Chruśniak" w Łędławkach k. Bisztynka, czyli całkiem niedaleko Robiego - "Ranczo w Kaczej Dolinie".

Do dyspozycji jest cały dom z pokojami, bo to już po sezonie i nie będzie gości.

Serdecznie zapraszam, kto chce dołączyć w luźnej formule - siadamy, gadamy i pijemy. Tutaj strona "Malinowego" z cennikiem. 

Dajcie znać, jeśli macie jakieś pytania. 

 

Po prostu chcesz się przyłączyć - rezerwujesz pokój u gospodarzy. 

Edytowane przez michal79
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, daro napisał:

Albo od Robiego ?

Ten ci i na czołganego dotrze . Tyle że arbeit macht frei ?

 

 

Kto będzie pracował do późna między 11 listopada a weekendem?

Daro, pojawisz się? Spod Zambrowa masz 3h ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, michal79 napisał:

Kto będzie pracował do późna między 11 listopada a weekendem?

 

Tylko jak tu planować ;) 

 

Miałem podpisany urlop na 2-13 sierpnia. I co? Nagle jestem niezastąpionym, wykwalifikowanym specjalistą a interes firmy beze mnie jest zagrożony (Pracodawca spełnia wymóg kodeksu pracy, który mówi w jakim wypadku może przesunąć urlop/ściągnąć pracownika z urlopu).

Dlatego muszę odwołać urlop. Nawet nie przesunąć. Bo wiem, że później będzie o wiele więcej roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Krzychu napisał:

 

Tylko jak tu planować ;) 

 

Miałem podpisany urlop na 2-13 sierpnia. I co? Nagle jestem niezastąpionym, wykwalifikowanym specjalistą a interes firmy beze mnie jest zagrożony (Pracodawca spełnia wymóg kodeksu pracy, który mówi w jakim wypadku może przesunąć urlop/ściągnąć pracownika z urlopu).

Dlatego muszę odwołać urlop. Nawet nie przesunąć. Bo wiem, że później będzie o wiele więcej roboty. 

 

Nie znam lepszej daty na 1 dzień urlopu, niż między 11 listopada (święto narodowe), a weekendem. ;) Walcz, niezastąpiony specjalisto! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzychu napisał:

Tylko jak tu planować ;) 

dokładnie

 

4 godziny temu, michal79 napisał:

Kto będzie pracował do późna między 11 listopada a weekendem?

A co to jest ten wekend ? Ja nocami pracuję , zawijam te cukierki w sreberka . ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Robi_Robson zmienił(a) tytuł na Zakończenie sezonu 2021 - 12 listopada - Spotkanie integracyjne.

Dodam , że gdyby ktoś chciał w tym samym czasie pojawić się na miejscu własnym kamperem , lub z przyczepą kempingową bez wykupowania noclegów w folwarku,
to bezpłatnie udostępnię miejsce pod pojazdy , lub namioty na moim ranchu .
To tylko 3km. od miejsca które Michał wskazał jako miejsce spotkania integracyjnego .
Czyli nawet gdyby kierowcy byli niedysponowani , to jest to zaledwie 30 minutowy spacer na nogach .
Zapraszam .

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Robi_Robson napisał:

To tylko 3km. od miejsca które Michał wskazał jako miejsce spotkania integracyjnego .
Czyli nawet gdyby kierowcy byli niedysponowani , to jest to zaledwie 30 minutowy spacer na nogach .

Robi to do rana taka odległość będąc niedysponowanym . No tak szybko bo po drodze nie ma  miejsca na koncerty. ?

Wszystko w rękach szefowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, daro napisał:

Robi to do rana taka odległość będąc niedysponowanym . No tak szybko bo po drodze nie ma  miejsca na koncerty. ?

Wszystko w rękach szefowej

 

Trzeba nocleg na miejscu i napitki na miejscu. Można. Trzymam kciuki za Szefową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/26/2021 at 11:44 AM, Krzychu said:

 

Tylko jak tu planować ;) 

 

Miałem podpisany urlop na 2-13 sierpnia. I co? Nagle jestem niezastąpionym, wykwalifikowanym specjalistą a interes firmy beze mnie jest zagrożony (Pracodawca spełnia wymóg kodeksu pracy, który mówi w jakim wypadku może przesunąć urlop/ściągnąć pracownika z urlopu).

Dlatego muszę odwołać urlop. Nawet nie przesunąć. Bo wiem, że później będzie o wiele więcej roboty. 

Mi raz tak też zrobił. I zgadnij co się stało?? 

 

-ze stresu i nawału pracy zachorowałem bo choroba nie wybiera

 

Jak dla mnie deko kawałek ale pomysł zacny. Jak będzie już pewne to podanie o urlop. 

Edytowane przez Brzytwiarz
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kosut napisał:

Generalnie na zjazd sìę piszę. Mam nadzieję że tym razem na koncerty też.

A skoro już przy koncertach jesteśmy ...
Jeśli ktoś ma uzdolnienia muzyczne i potrafi troszeczkę grać , to niech weźmie ze sobą gitarę, mandolinę, harmonijkę, czy akordeon .
Wspólny koncert przy kominku (ognisku) do białego rana to jest to co misiaczki lubią najbardziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 18:46, daro napisał:

Robi to do rana taka odległość będąc niedysponowanym .

W razie czego po drodze jest stary poniemiecki wiadukt .
Zawsze można się pod nim przekimać ;)
Rzadko odwiedzany więc miejsca nie zabraknie i nawet nie jest zanieczyszczony .

W dniu 27.07.2021 o 19:24, michal79 napisał:

Trzeba nocleg na miejscu i napitki na miejscu. Można. Trzymam kciuki za Szefową.

Znam tamtejsze źródła zaopatrzenia . Na pewno napitki rozmaite regionalne będą "na miejscu" .
Ale znam i Towarzystwo . I wiem , że sami przywieziemy tyle , że do niedzieli tego nie wypijemy ?

Jacek (Kubek....) jest na saksach i ma utrudniony dostęp do internetu .
Ale rozmawiałem z Nim przez tel.
W ciemno się pisze .
Szuka tylko chętnych , do wspólnej trasy , żeby lepiej rozłożyć koszt paliwa i ewentualnie , żeby zmieniać kierowców po trasie .
Może Daniel (Ślężańskie Miody) nas jeszcze czytuje jeszcze i ma chęć ?
 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dobre wieści.

Podobno 70% mieszkańców Polski ma przeciwciała.

Dla tych pozostałych, zapewne będzie potrzebne coś do ochrony podczas spotkania. Część z tego gąsiora powinno spełnić się w tej roli. To trójniak na odsklepinach. Młody, ale zacny. 

oH5v7aE.jpg?1 

Edytowane przez michal79
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 9/16/2021 at 9:41 AM, michal79 said:

Dobre wieści.

Podobno 70% mieszkańców Polski ma przeciwciała.

Dla tych pozostałych, zapewne będzie potrzebne coś do ochrony podczas spotkania. Część z tego gąsiora powinno spełnić się w tej roli. To trójniak na odsklepinach. Młody, ale zacny. 

oH5v7aE.jpg?1 

Rozumiem że to nawiązanie do francuskiego Bordeaux. - piękne miasto. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.