Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

forum.pasiekaambrozja.pl


astromax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś wie w jaki sposób można się zarejestrować na http://forum.pasiekaambrozja.pl  

 Próbowałem kilkanaście razy niby rejestracja przebiegła pomyślnie a e-maila z potwierdzeniem rejestracji nie dostałem , nie ma też możliwości napisania do administratora .

Edytowane przez astromax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, astromax napisał:

Ok dziękuję napisałem na powyższy adres zobaczymy .

A dlaczego są takie problemy z rejestracją  i kontaktem ?

Nie do nas to pytanie , to jest inne forum ? można powiedzieć konkurencyjne , ale dostałeś namiary więc chyba powinieneś być zadowolony. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jest tam kilka tematów którymi się interesowałem , z załącznikami , których nie widzę jak nie jestem zarejestrowany.

Nie myślałem że ktoś może robić komuś łaskę że go zarejestruję , myślałem że fora są ogólnie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beeman napisał:

Astromax tutaj wita się każdego. Tam olewa się każdego. Coś w rodzaju koła wzajemnej adoracji. 

Koła wzajemnej adoracji są i tam, i tutaj, i na każdym innym forum. Wcześniej czy później każdy się o tym przekona na własnej d...pie. 

  • Lubię 3
  • Dziękuję 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, astromax napisał:

Szkoda jest tam kilka tematów którymi się interesowałem , z załącznikami , których nie widzę jak nie jestem zarejestrowany.

Nie myślałem że ktoś może robić komuś łaskę że go zarejestruję , myślałem że fora są ogólnie dostępne.

Masz rację ,że jest tam wiele cennych materiałów archiwalnych , szczególnie z początku istnienia forum zanim były właściciel nie pogubił się .... chyba z powodu nadmiernego sukcesu forum co niesłusznie sobie przypisywał.

Teraz tylko Administrator ma uprawnienia do potwierdzania rejestracji ( Wojciech Pelczar) lub właściciel forum do którego masz namiar.

Podaj mi na pw nick pod jakim próbowałeś się rejestrować to mogę wysłać pw do Administratora w Twojej sprawie z forum ambrozja. Jest tam wiele narzekań na utrudnienia przy rejestracji.

 

Teraz jest dużo spokojniej , ale niestety nie ma w zasadzie czego czytać bo najciekawsi autorzy już dawno nie piszą bo albo się już znudzili pisaniem  ,albo mieli dosyć ciągłych napadów . Moderatorzy też zostali po poprzedniku  , choć wielu zrezygnowało nie chcąc firmować swoją osobą chamstwa i buractwa.

Poczytać zawsze warto . Budowy ula nauczyłem się na ambrozji. Poznałem też wielu kolegów z którymi nadal utrzymuje kontakt mimo ,że nie piszą na forum albo nawet nie mają już pszczół :)

Edytowane przez manio
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beeman napisał:

Astromax tutaj wita się każdego. Tam olewa się każdego. Coś w rodzaju koła wzajemnej adoracji. 

1 godzinę temu, tikcop napisał:

Olej sikiem prostym amnezję. Tutaj przynajmniej prawdy się dowiesz. A co z tym zrobisz Twoja wola.

 

To może zapytam ilu z tu obecnych nie jest na Ambrozji .Są też nasi wodzowie z Banicji Którzy próbowali tam wprowadzać swoje porządki i zostali sprowadzeni do parteru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, zdzich123 napisał:

To może zapytam ilu z tu obecnych nie jest na Ambrozji .Są też nasi wodzowie z Banicji Którzy próbowali tam wprowadzać swoje porządki i zostali sprowadzeni do parteru 

mnie tam nie ma... Przynajmniej tak mi się wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, zdzich123 napisał:

To może zapytam ilu z tu obecnych nie jest na Ambrozji .Są też nasi wodzowie z Banicji Którzy próbowali tam wprowadzać swoje porządki i zostali sprowadzeni do parteru 

Ja tylko tutaj jestem zarejestrowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam jestem od 2011 , ale czytałem od początku i nie widzę w tym problemu . To też nie jest idealnie :) co choćby ostatnio było widać i czuć . Wszędzie warto być sobą. Byłem tam nawet ostatnio moderatorem , ale tylko godzinę  :(

 

Edytowane przez manio
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, manio napisał:

a ja tam jestem od 2011 , ale czytałem od początku i nie widzę w tym problemu . To też nie jest idealnie :) co choćby ostatnio było widać i czuć . Wszędzie warto być sobą.

 

1 minutę temu, Nacek napisał:

Żadne forum nie jest idealne , tak jak my nie jesteśmy idealni.

......... iiiiiiiiiiiiii nikt od Was nie wymaga 'wierności pożytkowej' (to taki na mój użytek 'skrót myślowy') ...

 .... iiiiiiiiiii macie wyrobioną tu i Tam  'markę' ( w najlepszym tego .........) 

 

PF

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tikcop napisał:

No skoro tak, to wychodzi, że tylko ja jeden jak ten kołek w płocie samotnie na jednym posterunku. 

Nie jesteś sam. Z polsko-języcznych forów pszczelarskich wypowiadam się tylko na pasiekapszczelarska.pl, na ambrozji nigdy nie miałem konta.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Xpand napisał:

na ambrozji nigdy nie miałem konta

a to jakiś obciach mieć tam  konto ? Pisałem na wielu innych forach , upadały lub straciłem nimi zainteresowanie . Taka kolej rzeczy. Ambrozja to było naprawdę najlepsze forum pszczelarskie , a i teraz ilością użytkowników bije wszystkie na głowę. Tyle , że nie ma co na nim czytać to i nie piszą tuzy pszczelarstwa . Może nawet już tam nie zaglądają ? Przykładem choćby Wojciech Pelczar , wie o pszczołach wszystko ale nie pisze prawie na forum gdzie jest jedynym Administratorem , a teraz chyba i administrowanie mu nie leży ....

Trochę mnie tylko śmieszą koledzy piszący jednocześnie identyczne posty na różnych forach , jakby chcieli sprawdzić które odpowiedzi będą lepsze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manio to Ty napisałeś, ja nic takiego nie sugerowałem. Każdy niech pisze i ma konto gdzie chce. Odpisywałem tylko tikcopowi, że nie jest sam na posterunku - chyba nie masz nic przeciwko temu? Też pisałem na innym polskim forum - tomekmiodek, ale go już nie ma i tyle. Do Pana Wojciecha mam szacunek, parę razy z nim rozmawiałem, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zdzich123 napisał:

Są też nasi wodzowie z Banicji Którzy próbowali tam wprowadzać swoje porządki i zostali sprowadzeni do parteru 

Myślałem , że trochę wiem o jednym i drugim forum.
Ale tak czytam i nie mam pojęcia o co Zdzisławowi chodzi ?

Co do pierwszego pytania "

13 godzin temu, zdzich123 napisał:

To może zapytam ilu z tu obecnych nie jest na Ambrozji .

Mam konta na obu forach i jeszcze na kilku innych .
Ale na inne niż nasze zaglądam zaledwie 1-2 razy w roku . Najczęściej w poszukiwaniu jakiegoś kontaktu , lub konkretnego zagadnienia z dyskusji sprzed lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.