Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Cóż tam Państwo u Was w pasiece - sezon III . (2016-2017)


daro

Recommended Posts

A może właściciel idiota - głupoty nie leczą

Głupota głupotą, ale dlaczego mi nie wolno postawić pasieki na własnej działce??? Bo jakiś pieprzony bandzior ukradnie? To powinien być jego problem i nieuchronność srogiej kary, a nie mój. To złodziej powinien się bać. Nie człowiek uczciwy.

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Głupota głupotą, ale dlaczego mi nie wolno postawić pasieki na własnej działce???

Bo jakiś pieprzony bandzior ukradnie?

To powinien być jego problem i nieuchronność srogiej kary, a nie mój.

To złodziej powinien się bać. Nie człowiek uczciwy.

Prawda .

Doszliśmy do tego , że gani się nie bandziora , tylko spokojnego pszczelarza

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

 A ja nie o prawie i o tym jak bym chciał by  było a tylko o tym jak jest ....

i nie pochwalam złego bandziora a spokojnego pszczelarza przestrzegam

 

a chciałbym by bylo

 

....... żyjemy w kraju gdzie bandziora sie nadal gani a ludzi prawa chroni......

 

 

taka mam nadzieję

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Link to comment
Share on other sites

Pod uOpolem też bardzo szturmowo, także schowany w piwnicy i wymęczony świetami ,podjałem się moich pierwszych zimowych przygotowań do pszczelarzenia,efekt: 65 ramek zbitych i zadrutowanych.Czytając po FB to niektórym poprzewracało pare uli na pasiekach.W zwiazku z tym że takie wichury nawiedzaja nas co roku rozważam postawienie korpusów w starym pawilonie w którym ojciec pszczelażył...

Link to comment
Share on other sites

U mnie też tak zareagowali :D ale jak zacząłem tłumaczyć że to sosna amerykańska o 5 igłach taka trochę puchata, to powiedzieli że mieli wiosną trochę i poszła na więźbę :blink:  :angry: , myślałem że ich zamorduję, i to u mnie na wsi 1,5 km ode mnie a jeden z właścicieli też pszczelarz. Teraz mie się rozglądają jak jeżdżą po drewno za wejmutką i mają całkowity zakaz marnowac taki materiał na ule :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.